Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kezdjuk el klikkerezni?

Hogy kezdjuk el klikkerezni?

Figyelt kérdés
Szeretnek a kutyammal elkezdeni klikkerezni. Akkor egy par napig neha vigyem ki a klikkert es klikkeljek meg dobaljam neki a jutalomfalatot? Ebbol meg fogja erteni, hogy mi et az egesz? Es esetleg a tanul trukkoknel ne alkalmazzam? Mert mar tud tobb trukkot es akkor pl. Mondom neki, hogy ul es mikor leult klikk es jutalomfalat. Es mi legyen az elso uj trukk amit megtanitok neki klikkerrel? Amiket tud: ul, fekszik, pacsit, forog, hempereg, puff, marad.
2013. aug. 25. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy könyvet a klikekrezésről, vagy olvass utána neten, mert ezu így össze-vissza nem fog menni, itt meg nem tudunk mindent elmondani, illetve tudunk, csak lerohad a kezünk a végére :D

[link] - ezt bogarászd végig, htáha segít :)

2013. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos Vámosi Nagy Nóra könyve már rég elfogyott, de állítólag szeptemberben újrakiadják.
2013. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mikor kezdtem klikkerezni a kutyámmal, először csak minden klikk utána falatot kapott. később kipróbáltam azt, hogy ha messzebb van tőlem a kutya, és klikkelek oda jön e hozzám. ha nem, akkor még nem kötötte össze, hogy a klikelés falattal jár. ilyenkor tovább kell folytatni, hogy ha rád figyel klikkelsz és falat. ha messzebbről is odamegy ha hallja a klikket, akkor megpróbálhatod azt, hogy leülteted, és ahogy letette a fenekét klikkelsz és kapja a falatot. párszor ezt még megcsinálod, és taníthatod neki az újabb trükköt :)
2013. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!