Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care-bol melyik lenne...

Brit Care-bol melyik lenne jobb ha allergias tuneteket mutat?

Figyelt kérdés
Kutyam a sima Brit Premiumtol eleg sokat vakarozik.Nem sebes,vagy ilyesmi,de tobbszor vakarja a fejenel,fulenel,honaljanal,es arra gondoltam mivel nem bolhas es nincs buzmirigygondja a doki szerint,hogyy akkor a csirkes taptol,vagy a csirke vagy a kukorica osszetevo miatt.Ezert gondoltam megprobalom a Brit Care-t,de nem tudom a baranyosat vagy a lazacosat vegyem inkabb???

2013. aug. 26. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a bárányos nagyon bejött.
2013. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is bárányossal etetjük a csirkeallergiás kutyánkat.

Sokaktól hallottam,hogy a lazacostól büdös lett a kutya.Nem tudom ez mennyire igaz,de mi maradunk a bárányosnál,mert bevált.

2013. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nálunk is bárányos vált be, a másikat nem próbáltuk lehet, hogy az is jó lenne de ezt nagyon szereti a kutyus és nem vakarózik úgyhogy maradunk ennél.
2013. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Brit Care-től a hypoallergén vadhúsos - krumplis (venison - potato) a legjobb, gabonamentes, nincs benne rizs sem.
2014. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!