Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb házörző kutya?

Melyik a legjobb házörző kutya?

Figyelt kérdés

Sok ismerőshöz betörtek, nem volt kutyájuk, vagy kicsi palotapincsi volt. Ahol lakom, sok betörés van. Nem vagyok rasszista, de amilyen romák laknak itt... Ahogy kinéznek... Szóval, melyik a legjobb házörző kutya. Vagy melyik ami félelmetes erős, biztos meggondolják, betörjenek-e. Dobermanra gondoltam, erős félelmetesen néki, és sokan félnek tőle. Vagy rotweiler. Sokan mondják, a kutyát lefujják, megverik, de akkoris jobban alszom, ha tudom van aki kint a kertbe éberen figyel.

Jók ezek a fajták? Vagy ki, milyet ajánl, ami nem engedi be az idegeneket, félnek tőle?


2009. okt. 30. 21:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Akkor bocsi, de amíg nem írod le ezt a részt, nem tudjuk kitalálni... Akkor meg érthető hogy rosszra gondolunk.
2009. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
40%
21:38 A rongytól milye ferdülne el egyx kutyának ? :)
2009. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A gerince, mivel emeled, rángatod. Ésszel lehet csinálni de nem minden nap és csak játékból, uszítás nélkül (utóbbi a mentális egészségét szolgálja). Tájékoztatlak róla hogy középtermetű kutyának fél éves koráig még lépcsőznie sem lenne szabad! Mind nagyon jó módszer amit leírtál csak volt egy olyan érzésem mikor olvastam hogy te egy kis gyilkológépet akarnál legyártatni a kérdezővel, akinek az egészsége nem számít. Már pedig az a legfontosabb! Ha tévedtem ne haragudj de tényleg érdemes megfogadni a tanácsaimat, nem a levegőbe beszélek. Ezeket nem (csak) netről szedtem, hanem olyanoktól akik évtizedek óta foglalkoznak ilyen kutyákkal.


Kedves kérdező, a legutóbb leírtak alapján én már tényleg biztosra veszem hogy neked egy amstaffra vagy egy pitbullra van szükséged.

2009. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
8%

SZIA SZERINTEM A NÉMETJUHÁSZ A MAMÁMNÁL IS NÉMETJUHÁSZ VAN ÉS AZOTA NEM MERNEK BEMÁSZKÁLNI IDEGEN....

NAGYON OKOS KÖNYEN TANITHATÓ ÉS HÜSÉGES 1 GAZDÁS KUTYA

2009. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 nyam-nyam válasza:
100%
Egy nem szakértő logikusnak tűnő véleménye: A legjobb házőrző az amelyik:elég nagy és SZAKÉRTŐ!!! kiképzők megtanítják arra,hogy mindenki bejöhet de ki senki. Ezáltal a betörő a rendőrségen köt ki.
2009. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
78%
Rottweiler
2010. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%

staffi,pit,kangal...

kangalt régen medveölésre is használták

2010. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Arra a kérdésre, hogy melyik a legjobb házőrző kutya, nehéz válaszolni, hiszen sok mindentől függ,pl. hogy neked mi az elképzelésed a kutyussal kapcsolatosam. Én a Dobermannokról tudok neked írni, ( kérdésedben is megemlíted őket )hiszen már lassan 20 éve van dobermannom. Mindkét kutyámról elmondható, hogy bár nem jártak kutyaiskolába, nagyon szófogadó kutyákká váltak, semmi extra dolog nem kellett hozzá, csak sok-sok játék és türelem. Nagyon okos állatok, de nagy a mozgásigényük, sokat igénylik a foglalkozást. Némelyek azt tartják, hogy egyemberes kutya, az enyéimről ezt nem mondhatnám. A családban mindenkit nagyon szerettek és ez a gyerekekre is vonatkozik. Az idegenekkel szemben azonban bizalmatlanok. Kicsit talán ugatósnak mondják, de a mi kutyáink sohasem ugattak indokolatlanul. Az idegenek tartanak tőlök, hiszen a mérete sem kicsi és a Dobermann tekintélye is adott.

Ezen kívül gyönyörű kutya és lakásban is tartható, rövid szőre nem igényel különleges bánásmódot.

2010. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pittem van ,a családon kívül senkit nem enged be.

Nagyon játékos és bárkivel játszik ha ott vagyok.

Szerintem a legjobb házőrző közé tartozik

2010. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
76%
sztem nincs olyan hogy legjobb házőrző faj olyat vegyél vagy kérj amiről tudod hogy az egyik szülője okos volt
2010. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!