Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie-nak mennyire van...

Yorkie-nak mennyire van "kutyaszaga"?

Figyelt kérdés

Mondjuk más fajtákhoz képest. Tudom függ hogy mennyire ápolt. De mondjuk tegyük fel egy nagyon jól ápolt yorkienál.

(Aki le akar hurrogni az ne is irjon)


2009. okt. 30. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én találkoztam már nagyon kis csinos yorkie-val és elég "tiszta" szaga volt. De nekem kutyám van, megszoktam a kutyaszagot szóval lehet neki is volt, csak nem éreztem!

Szerintem a yorkieknak kicsit kevesebb szaguk van!Persze tényleg függ az ápoltságtól, de hidd el a kutyák úgy jók, ahogy vannak!

2009. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Yorkim van.

Hát szagot azt érzek rajta,de nem kellemetlen.

Ha rendesen van fürdetve meg minden akkor nem lesz baj (:

2009. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat =) amugy télleg nem számít a szaga. Csak értitek ha már akarok egy yorkiet szeretnék mindent megtudni róla. De már lassan féléve hogy csak olvasok és tájókozódok. Muszály volt erre is rákérdeznem:D
2009. okt. 30. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:

hmm értem (:

Igazából nagyon kis aranyos kutyák (:

Csak sokat kell törődni velük.

Jó kutyusválasztást (:

2009. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igazából hosszú hónapok alatt minden kutya "bebüdösödik", fürdetni pedig egy yorkit sem lehet gyakrabban, mint más kutyát, ősszel és télen főleg nem. Javaslom inkább arról tájékozódj, milyen fürdetésmentes módszerek vannak egy kutya tisztán és (viszonylag) illatosan tartására:)
2009. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az én yorkim nagyon finom illatú, mert nercolajos spray-val

fésülgetem a szőrét. A fürdetés után 2 héttel kicsit kezd kutyus illata lenni, de ezt is imádom. Mivel velem alszik az ágyunkban próbálom a legtisztábban tartani, pedig a napi 4-5 sétáját nem hagynánk ki a téli időjárásban sem. Sáros lábbal feljön a lakásba, lábmosás szárítás és minden rendben. Még kellemetlen szagot nem éreztünk.

2009. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!