Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám?

Donne kérdése:

Beteg a kutyám?

Figyelt kérdés

Zoldes váladék van az 5 honapos kutyám ivarszerve végén..

Ez lehet valami gyulladás?eloszor arra gondoltam, hogy mivel kan, talán csak váladék és mivel kinnti kutya, talán ahogy a fuvon hempereg, megfogta neki.De most már egyre tobb van rajta.Segitene, ha kamillás teával mosnám?

Vagy csak vaklárma és semmi baja?Volt már nem egy kan kutyám (kutyánk) de egyiknél se fedeztem fel ilyesmit...


2013. aug. 27. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Dokinak azért érdemes lenne megmutatni.Lehet akár fertőzés is.
2013. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kan kutyáknál minimális fehér! váladékozás természetes, de zöld aligha.
2013. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy posthitis, vagy fitymahurut, vagy "kutyatripper". Bakteriális fertőzés. Ritkán előfordulhat, hogy egy idegen test okozza a gyulladást.

Állatorvoshoz el kell vinni, majd kitisztítja (többszöri öblögetésre lesz szükség, több alkalommal),átnézi, jobb esetben ad rá antibiotikumos kenőcsöt is.

Sokszor egyébként vissza szokott térni a probléma a későbbiekben.

2013. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat, minden esetre megprobálom a kamillateát is, ha nem változik jobbra, viszem a dokihoz.
2013. aug. 27. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, belülről jön a cucc, azt te kívül hiába kamillázod, bele meg gondolom nem akarod fecskendezni.
2013. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szereted a kutyád? Akkor miért kísérletezgetsz és itt kérdezgetsz? Irány az állatorvos!
2013. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért?Mert kísérletezgetni meg kérdezgetni ingyen van.Csak annyi a baj,hogy ha húzod az időt,rosszabbodhat az állapota és sokkal több pénzbe,időbe kerül a kezelés,mintha most elvinnéd.
2013. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, ingyen van, és gondoltam vannak okos emberek nem csak az állatkinzással fehuzott idegzetu, magát itt kiélo emberek...hidjétek el, ha nem foglalkoznék vele, még erre se venném a fáradságot.Mert már annyiszor vittem feleslegesen állatorvoshoz hogy már szinte szégyenkezek.De erre mondják h jobb félni mint megijedni.A kutyát elvittem és megvizsgálták. :)
2013. szept. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!