Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennelből vegyek...

Melyik kennelből vegyek bullterrier kölyökkutyát?

Figyelt kérdés
Jövőre lehet hogy lesz ilyen kutyám, de nem tudom melyik kennelből válasszak. Independent bullterrier kennel: az nagyon szimpatikus nekem, nagyon sokat olvastam az oldalon, szerintem ez megfelelő lenne nekem, de nem tudom az árakat, mennyi egy kölyök. De egyébként gondolom nagyon drágák, mivel nagyon sok vizsgálaton mennek át a kutyák. Azért, ha valaki tudja mennyibe kerül egy kuytus légyszíves írja le! Más kennelen is gondolkoztam, de nem találtam nagyon sokat. Ha valaki tud jó kennelt, az írja le légyszíves! Köszönöm!

2013. aug. 27. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Cosmopolitan.Nekik igazi minőségi kutyáik vannak,ismerős vett tőlük jómúltkor 180-ért.De azt a kutyát meg is lehet nézni.

Hobby célra vagy kiállításra szeretnéd?

2013. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha bemennél egy állatmenhelyre,biztos találnál magadnak egy szerető,hűséges társat.Nem az számit,hogy milyen a fajtája,színe egy kutyának!Egy fajtatiszta kutyát úgy is megvesz előbb-utóbb valaki.De a menhelyről sokkal kevesebben hoznak. Legyél Te, aki inkább úgy gondolkodik,hogy segít egy szerencsétlen állaton.(Nagyon jó érzés ám..)És nem kerül százezrekbe...
2013. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van most egy nagyon édes tigriscsíkos fajtatiszta bullterrier kan a budaörsi sintértelepen,rövidesen altatják!Egészen pontosan napokon belül.
2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves.
2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Most mit tujmáljátok a menhelyes kutyákat? ha a kérdezőnek van egy konkrét elképzelése egy kutyáról miért fogadna örökbe. Nagyon jó az a kennel amit kinéztél, szépek a kutyái és látszik,hogy nem csak egy törzskönyves szaporító
2013. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden eddigi választ, egyébként én is menhelyről szeretnék kutyát, de bullterriert nem nagyon kapok onnan, és én kölyköt szeretnék. Ja, és sokkal nagyon a betegségek veszélyei is, én meg nem fogok rá olyan sokat költeni, szűrésekre járni meg ilyenek. Inkább veszek tenyésztőtöl egy egészséges kisutyát! Ja, és hát szeretném azért vinni egy-két kiállításra!Egyébként ne értsétek félre, persze hogy annyit költök rá amennyi szükséges, de az ember akkor is egy egészséges kölyök bullterriert vesz!
2013. aug. 27. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint az,aki kiállításra szeretne vele járni.Első bullterrieremet 6 hónaposan vettem kutyaviadalosoktól.Munkavizsgája lett,versenyeztünk,bemutatóztunk vele,17 évig élt.A törzskönyves kortársai mind rég a föld alatt pihentek,mikor Ő még boldogan ugrált a téren a többiekkel.A mostaniak:egyikük 4 hónaposan lett kivásárolva egy birkaólból,szaporítótól.Mikor ki tudtuk kezelni a problémáiból,agilityzett,flyball-ozott.Sajnos olyan helyen lakunk,ahol 50 kilométeres körzetben nincs kutyasuli,autónk nincs,egyébként mai napig dolgozna.Tehát munkára lehet használni nyugodtan mentett bullt is.Kiállításra persze nem,de ez minket konkrétan soha nem is érdekelt.
2013. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tartom a kapcsolatot az Independenttel,jövőre veszek tőlük én is kutyát.Már érdeklődtem ez ügyben,180.000 Ft egy kölyök náluk.
2013. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A bullterrier fajtamentőknél érdeklődtél már? Ott is szoktak (sajnos) lenni kölyök kutyák, hátha segíthetsz egynek :)
2013. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!