Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek bullterrier...

Honnan vegyek bullterrier kölyköt?

Figyelt kérdés
Anyagilag sajnos nem engedhetjük meg magunknak a 180. ezres kenneles bullterrier kutyust. Pedig... Jó lenne! maximum úgy 80. ezer körül vennék kutyust, de én egészségeset szeretnék, amit akár kiállításra is lehet vinni! Ne írjatok menhelyes szövegeket, mert van egy konkrét kérdésem, amire sürgősen várom a választ! Köszönöm!

2013. aug. 28. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a probléma hogy a legtöbb nem jó kennelből választott kutya beteg. Nekünk is volt egy bullterrierünk. Egészségesnek tűnt majd bőrbetegsége lett és elkellett altalni. Szóval válasz jó helyről.
2013. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van a budaörsi gyepin egy tündéri másfél éves fiatal csíkos kan,rövidesen altatják.Nemsokára a pápai sintértelepre kerül egy szép fiatal fehér szuka,gyepi lévén vagy szaporítóhoz,vagy altatásra kerül.

Igaz,nem kölykök,de sokkal jobban jársz velük,mint egy olcsón vett problémás kölyökkel.

2013. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:
100%
Izé.. az eszedbe jutott már, hogy nem mostazonnalrögtön veszel kutyát, hanem mondjuk félreteszel még havi 15-20 ezer forintot (ennyit egy kölyök el fog vinni, pláne, ha kiállításozol is), és 4-5 hónap múlva veszel egy egészséges, szűrt, kiállítási minőségű kölyköt.
2013. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát 80 ezerért hobbi célra ha kapsz kutyát.De azzal a kiállításnak lőttek.

Gyűjtögess.Ha tényleg kell a kutya,és ezt a fajtát szeretnéd,egészséges szép,kiállítási minőséget,akkor arra áldozni kell.


A bullterrierek szaporítóknál is elég drágák,az általam ismert és megbecsült kennelek (cosmopolitan,Independent) az összes kutyájukat szűrik és egészségügyi garanciát vállalnak rájuk.

Én vagyok,aki az előző kérdésednél az Independent árát írtam meg.Jelenleg nekem sincs 180 ezrem kutyára,de jövő nyárra már lesz,mert ez a célom és összegyűjtöm.Ha nem jön össze annyi pénz,akkor várok.Ha minőségi,kiállítási kutyát akarsz,akkor spórolj többet,vagy ments meg egy életet.

2013. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt mondom, de tényleg ilyen a kérdésed... Én is szeretnék egy X5-ös BMV-t, de nincs rá pénzem, pedig nagyon szeretném. Annyit tudok tenni, hogy gyűjtök, ha annyira akarom. Vannak dolgok, amire az ember bármennyire vágyik, nem tudja megvenni. Ilyen az élet. Nekem sincs pénzem több dologra, amit nagyon szeretnék, de ez sajnos nem így működik. Milyen jó lenne, ha így működne... :(
2013. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy én már legalább 3 éve szeretnék ilyen kutyust, de akkor még nem jutott eszembe hogy gyüjtögessek mert még gyereke vagyok. Szüleim elváltak igy egy fizetésből még nehezeb lenne.. Azért lenne jo minél előbb megkapni a kutyust mert nemsokára külföldön élek tovább. De nem tudjátok egy kiállitáson milyen szempontok szerint pontozzák a kutyát?
2013. aug. 29. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Az hogy jön ide?:D


Kiállításra alapból,csak törzskönyves kutyával mehetsz,80 ezerért pedig nem kapsz csak hobbi célra,esetleg törzskönyv nélkül.

Ha nem akarsz tovább várni,akkor valóban gondolkozz el a fajtamentésen...

2013. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!