Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyus 1 éjszakát...

Kinti kutyus 1 éjszakát velünk alszik panzióban, kifogja bírni pisi, kaki nélkül?

Figyelt kérdés
A kutya 1év 2 hónapos, napközben sokat van bent, de néha kiengedem. Vajon egy éjszakát kifog bírni? 24.00. reggel 8 ig? Nem adjunk neki vizet?
2013. aug. 28. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
8 órát simán kibír, még akkor is, ha iszik. Az én egyik kutyám kb. este 9től reggel 7ig van benn.
2013. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Amikor a kutyusom annyi idős volt,mint a tietek most,akkor még sajnos nem hozhattam be magamhoz (albérlet volt,kutya csak a kertben)...

És ivartalanítás után mégis bent aludt velem pár napot.Hiába mentünk ki este 11 körül még pisilni,reggel 4-5 felé ő már felkelt,hogy pisilne,és ha nem ébredtem fel rá,akkor bepisilt.

Azóta már kinti-benti kutya,és tökéletesen felvett a ritmusunkat,nincs baleset,de akkor,az első 2-3 napban bepisilt.

2013. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz. Köszi. Tudom, hogy ki kéne bírni. Csak félek, hogy mivel eddig nem nagyon kellett tartogatnia így most sem fogja, de ha mégis bepisil majd feltakarítjuk. :) Majd viszek valami takarító eszközt.
2013. aug. 28. 21:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a másik választ is, felkészülünk! :D
2013. aug. 28. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Kibírja. A kutya éjjel alszik általában. Az enyém simán kibírta annak idején. ha éjfélkor pisil, akkor reggelig nem kell neki remélhetőleg.
2013. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Kibírja. A kinti kutyák ösztönösen a szabadban végzik el a dolgukat. Arra figyelj, hogy etetés után egy órával még vidd ki, reggelig aludni fog, biztosan:)
2013. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mégsem bírja ki akkor feltakarítod nem nagy szám.
2013. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni, vegyél egy ketrecet és aludjon abban. Ha szállodában alszunk, a kanokat mindig be szoktam zárni, nehogy eszükbe jusson megjelölni az ajtófélfát.
2013. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!