Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap találtam egy kutyát,...

Tegnap találtam egy kutyát, tudtok olyan oldalt ajánlani ahol meghirdethetem, ami bevált nektek egy gazdi keresésekor?

Figyelt kérdés

hosszú szőrű zsemleszínű tacskó-golden retriver keverék kutyus. Max 1 éves lehet, mostmár chipelve és oltva van, és ívartalaníttatom is.

Nagyon barátságos, de nagyon félős is, lévén hetekig kóborolt.

Szereti a többi kutyát és a macskákat.


Nem tudtok valakit, aki be tudná fogadni?



2013. aug. 29. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
facebook. azért a legjobb mert nem csak azokhoz jut el akik keresnek kutyát hanem azokhoz is akik nem :)
2013. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Olyan oldalakat ajánlanék, ahol kutyákat adnak-vesznek. Valahogy hamarabb odaadható egy ilyen oldalon, mint egy örökbefogadóson. Tedd fel képpel, és hogy ingyen elvihető. Írj szerződést. Sok sikert.
2013. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2013. aug. 29. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, szerződés nélkül senkinek ne add oda, ha érdekel, átküldök egy mintát. A közeli menhelyeket is megkérheted, hogy tegyék fel a honlapjukra és a helyi lapba.
2013. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel különböző apróhírdetéses oldalra,pl: aprod.hu,jofogas.hu, ilyesmi. Nekem a topaprórol lett kutyám és nagyon aranyos kutya. :))
2013. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] most már ide is fel lehet tenni:)
2013. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugye már nem aktuális?
2013. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!