Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A székesfehérvári jócsontok?...

A székesfehérvári jócsontok? A kutyaiskolák mindig segítenek? Mennyit kell gyakorolnom itthon?

Figyelt kérdés
Van egy elég neveletlen kutyám.Mindernt megpróbálam amit csak lehetett, de nem sikerült változást elérnem.Minden ehezkapcsolódó könyvet elolvastam, de vizuális típus vagyok. Nincs igazán nagy baj (nem támad rám, nem féli a kajáját) inkább bosszantó apróságok mint pl. a behívás, faképnél hagy, ha meglát egy másik kutyát, kicsit erőszakosan játszik stb. ezért úgy döntöttem amint lesz időm elmegyek vele suliba

2013. aug. 29. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi ide jártunk :)

Mi voltunk az első csoport, nálunk is hasonló problémák voltak, főként behívás terén, de nekünk nagyon sokat segített, szóval én nagyon ajánlom :)

Ha gondolod, írj privit :)

2013. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!