Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megszoktatni a...

Hogyan tudom megszoktatni a kutyusommal az autózást?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig elhányja magát a kocsiban, de fontos lenne, hogy megszokja a helyzetet, mert 2 havonta vidékre utazunk a szülőkhöz és vinni szeretnénk magunkkal!
2007. szept. 28. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják gyakolat teszi a mestert... :S

Az én kutyáim jól bírják az autózást. Talán az a titok nyissa, hogy vagy alszanak a kocsiban, vagy valaki játszik útközben velük.

De - mint az embereknél - az állatoknál is lehet ilyen betegség. (nem jut az eszembe a neve)

De azt javaslom, próbáljatok ki mindent!

2007. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A kutyak is szoktak "tengeribetegek" lenni, ajanlom h a kutya olyan testhelyzetben legyen, h ki tudjon nezni a messzi tavolba. A tavoli fix pontra tekintes az egyik megoldas a keves kozul a tengeribetegsegre. A kutyan nem tudja elmondani h rosszul van :D gondolom ha nem szeret utazni, akkor ettol van.
2007. szept. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyogyszertarban lehet kapni erre gyogyszert. Kb egy oraval az autozas elott kell elfogysztani. (Vagy elore ultetni a kutyust)
2007. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Az elején a mi kutyáni ishányt, amikor hosszabb útra mentünk, mi nem adtunk neki gyógyszert, de az orvos is valszeg egy nyugtató adna, nekünk ezt mondta.

Mi vettünk neki egy boxot, amiben nem tud felülni, csak feküdni és mocorogni sem nagyon tud, így elvileg annyira nem keveredik fel a gyomra.

Ha hosszabb útra mentek álljatok meg, h sétálhasson egyet, és adjatok neki vizet, h megnyugodjon.

A boxhoz szoktatás otthon kezdjétek el.

sok sikert

2007. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
javaslom, hogy homeopátiát adj neki! nekem (nem a kutyáimnak) bevált! van komplex készítmény gyógyszertárban (cocculine), de monokészítményt is adhatsz neki!(nem javaslok egyet se, mert monitoron keresztül nehéz)
2007. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
ami nálam az autóra szoktatás során bevált: kezdetben igen rövid utazás és megérkezéskor valami olyan program, ami a kutyádnak nagy örömet okoz (séta a folyó partján, labdázás a mezőn, akármi, amit szeret). pár ilyen alkalom után már az autó látványától is öröm tölti el a szívét...
2007. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!