Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos kiskutyámnak a...

9 hónapos kiskutyámnak a "járulékos talppárnájáról" rendszeresen lejön a bőr amikor futni visszük. Mivel tudnám elkerülni, hogy kisebesedjen neki? És ha már kisebesedett akkor mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, muszáj neki mozognia, imád futni és apportírozni, viszont ilyenkor rendszeresen úgy jövünk haza hogy lejön arról a talppárnáról a bőr, napokig sebes, levedzik. Füves terepen fut, még csak azért sem lehet ez mert hogy betonon futna...Mivel tudnám elkerülni, hogy kisebesedjen neki? És ha már kisebesedett akkor mivel kezeljem?
2013. aug. 31. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod feltenni ezt a kérdést egy állatorvosnak?
2013. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
9 hónapos kiskutyát még nem nagyon szabad ám futtatni!
2013. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a panzinak van gyógynövényes mancskréme, a kutyusomnak a meleg betontól repedezett a mancsa, heti 2-3x bekenjük és semmi problémája nincs. Ti is kipróbálhatnátok kb 500ft és állatboltban kapható.
2013. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor leviszed, tekerd be neki steril gézzel. Vagy van a kutyáknak ez a kötöző, ami "öntapadós". Sajnos nem tudom a pontos nevét. :)
2013. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézetni orvossal. Nem normális dolog, hogy egy füves területen mozgástól így tönkre menjen az a talppárna.Ha jól értem, a hátul lévőt írod. Az még nem is érintkezik állandóan a talajjal.
2013. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a hátul levőt mondom..és nekem is ez a furcsa, hogy az nem is érintkezik a talajjal...
2013. szept. 1. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!