Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyanusan sokat iszik a kutyám...

Veina kérdése:

Gyanusan sokat iszik a kutyám miért?

Figyelt kérdés
Reggel mikor ki engedtem a helyéről azóta kb 10 percenként megy inii a reggeli kis picit kutya csokiát sem volt hajlando meg emni pedig az nem nagyobb a körmömnél.

2013. szept. 1. 10:37
1 2
 1/14 fa : csont válasza:
csoki méreg a kutyának .... biztos ,h beteg orvos kell neki.
2013. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez az egyik tünete lehet a babéziának. (sokat iszik,véreset pisil és bágyadt) Azonnal állatorvoshoz rohanni vele!

Remélem a legjobbakat!

2013. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
csokoládé a kutyának halálos, nem buta a kutyád h nem eszi meg ...
2013. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?Vagy csak keveset kap inni és ilyenkor szívja fel magát.Egy alkalom még nem betegség,de ha ez rendszeres nála dokihoz kell vinni.Ha a csoki emberi fogyasztásra gyártott,az a szervezetének káros,hiába szereti.
2013. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták. Én még a vesebetegséget tudnám hozzátenni. Ha rendszeres a sok ivás, sok pisi, akkor mindenképp vidd el orvoshoz. Lehet, hogy speciális diétára kell fogni.
2013. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valami kutyáknak gyártott borzalomra gondol, azért írja, hogy kutyacsoki. nem kell rögtön földbe döngölni.
2013. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szuka kutyáról van szó? Ha igen, nem tüzelt mostanában?
2013. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is a gennyes méhgyulladás jutott eszembe,ha szuka a kutya.
2013. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves első kommenteő figyel jobban az írásra ( kutya csoki ) amit direkt kutyáknak gyártanak. Normális csokut amit mi is figyasztunk estem ágában nincs adni ennyi eszem van.
2013. szept. 1. 20:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Lánykutyus nem bágyatt semmi jelét nem mutatta és most nem tüzel csak annyi, hogy sokat iszi a vizeletével sem a székletével nincs baj azt figyeltem elsőnek.
2013. szept. 1. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!