Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyanusan sokat iszik a kutyám...

Veina kérdése:

Gyanusan sokat iszik a kutyám miért?

Figyelt kérdés
Reggel mikor ki engedtem a helyéről azóta kb 10 percenként megy inii a reggeli kis picit kutya csokiát sem volt hajlando meg emni pedig az nem nagyobb a körmömnél.

2013. szept. 1. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha vesével van gond vagy cukros,azt ránézésre nem fogod látni a vizeletén!
2013. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Imola Ágnes ***** válasza:
Ez a cukorbetegség egyik tipikus tünete...de lehet bármi más. Szerintem vidd orvoshoz!
2013. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Remélem nem a sorkapocs névre hallgató csokit adod annak a szerencsétlen állatnak?


[link]

2013. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem. Mindig meg válogatom, hogy mit veszek neki és hol ha kissebb dolgok kellenek akkor a helyi állat keteskedésbe megyek ha rendesen be vásárolok neki akkor a Freesnapfba megyek.

Ma már nem tapaszraltam azt amit tegnap kérdésként tettem fel. Lehet csak a gyomrát ronthatta el tegnap szedtünk krumplit és nagyon szereti de nem szoktam neki adni max egy igen pici klumplit amit meg főzni vagy sütni nem érdemes de akkor is csak egyett de tegnap nem adtam neki szerintem el csenhetett egyet mikor pakoltunk és nem vettük èszre és ez okozhatta a gondot.

2013. szept. 2. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!