Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kutyát,...

Nagyon szeretnék egy kutyát, hogy vehetném rá anyámat?

Figyelt kérdés
Kinéztem a neten tacsi keveréket, ingyenes, csak az a baj hogy panelban lakunk, de nem lenne gond az ellátásával, meg mindig levinném sétálni, meg minden, de félek anyám mit mondana. először is tuti nem menne bele ( ismerem), de élek-halok a kutyulikért ^^ mamámnál is van és az a baj havonta megyünk hozáá, mert ő szegeden, mi budapesten vagyunk. De nem bírok ki egy hónapot hogy láthassak egy kutyust ( és persze a nagyit). De azontúl hogy panelban lakunk, elég tágas, lenne helye futkározni, meg nem túl nagy kutya, szóval....meg levinném sétálni, de ha már itt tartunk nem lehet a kutyákat alomra is idomítani? :D na mindegy, kéne valami finom megközelítés anyám felé hogy belemenjen,mert ha egyből odaállok elé hogy anya lehet egy kutyusom, a válasz nem. higgyétek el már próbáltam xddd
2013. szept. 1. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs varázslat arra, ha a szülők nem akarnak kutyát. Kénytelen vagy kivárni, míg talán belemennek, vagy te önálló életet fogsz élni.
2013. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát tudni kéne hogy mért nem akar. Mert ha mondjuk máshogy kell megközelíteni azt hogy fél tőlük vagy hogy a költségek miatt nem akar vagy ilyesmi.


Amúgy ajánlom a patkányt. Be lehet tanítani,okos és hűséges lesz ha sokat foglalkozol vele. Nézz utána még sok szóval tudnám dicsérni.Mondjuk ha nincs rá elég időd inkább 2-őt vegyél mert "depressziós" úgy tudom lesz ha keveset foglalkoznak vele. De olvass utána még sok mindent írnak róla. Ja és fontos hogy tenyésztőtől vegyél mert itt nem olyan brutálisak az árak mint a kutyáknál viszont nem hal meg 1 hét után.

2013. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ragassz ki mindenhova kutyákról képeket, folyton csak a kutyákról beszélj, ha esetleg fent van facebookon, akkor küldözgess neki kutyás posztokat, egyik barátnőmnek bevált :)
2013. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én folyton szekáltam, 14 év után bevált. Egyébként ha belemenne, azt tanácsolom, hogy nézz utána hogyan kell tartani egy kutyát - látom hogy nagyon szereted őket, de nézz utána a nevelésüknek is, és ne az első kutyát vidd haza amelyik megtetszik, hanem gondold át. A tacskó nagyon makacs kutya, erős kezű gazdit igényel.
2013. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!