Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hpgyan vehetném rá anyámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hpgyan vehetném rá anyámat hogy megengedje hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

már régóta járunk és szeretnénk ha egyszer nem kéne éjszaka rohangálni haza...anyától viszont ez nagyon távol áll h ottaludhassak egy fiúnál...pedig igazán nem nagy szám


16/l


2010. júl. 23. 23:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
UGyanez a bajomés ennyi idős vagyok szóval ha kaptál értelmes megfelelőválaszt velem ismegoszthatnád:$
2010. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem néztem volna ki anyámból, de megkérdeztem hogy barátomnál aludhatok-e, aztán lazán meg engedte. Meg azt is mondtam neki hogyha arra kerülne a sor, akkor nem mindegy hogy délután tesszük meg pl. filmezés közbe vagy ugy hogy normálisan együtt alszunk?
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja és énis 16 éves vagyok :D
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

-anya ott aludhatok <<barátod neve>>-nál?

-persze kislányom.


nálam így zajlott le ez a beszélgetés. de ha neked nem engedik, hazudd, hogy egy barátnőnél alszol. de sajnállak, ha ilyen szigorúan nevelnek :S:S nekem szerencsém van :DD

15/L

2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sztem be kéne bizonyítanod h megbízhatsz benne
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
megbizhat* sry este van:D
2010. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
mondd azt hogy megjött :D nálam a fater volt para de így simán belement "akkor biztos hogy semmi nem történhet" :D címszó alatt :D
2010. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Niki! Nem mondtam neked, hogy ne irj ide többet?! a tanulás meg a lecke bezzeg nem olyan fontosak! Jól van, ezért 2 nap szobafogság!

Jó éjt, ANYÁD!

2010. júl. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15-16 évesen ottaludni pasinál? nekem még pasim sem volt ennyi idősen... nemtom hova fajul a mai "fiatalság", de már télleg kezdi szúrni a szemem. ennyi idősen nem az ottalváson kellene vacilálni, főleg úgy, h ezek a kapcsolatok úgyse tartanak sokáig, max 1-2 hónapig. 22 éves vagyok, a mai napig nem alszok ott páromnál (2 éve vagyunk együtt), mivel egy városban lakunk és haza tudok jönni kb 5 perc bicóval. most elköltözik másik településre, így egyértelmű, h néha-néha majd ottalszok, de az én koromban már az a normális. lehet, h szigorúan neveltek a szüleim, de ha nekem lenne 16 éves lányom, én se engedném neki...
2010. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nemértem ezzel mi a bajod h együtt szeretnének aludni. Énis 16 éves vagyok.Nállam is szokott itt aludni párom meg én is nálla.
2010. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!