Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyának kakaóba...

Adhatok a kutyának kakaóba áztatott kenyeret?

Figyelt kérdés
Megmaradt egy fél bögre kakaó és nem akarom kiönteni.
2009. nov. 1. 16:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
Csoki mint méreg:D LOL azért élt egyik kutyánk 16, a másik 17 évet, mert mindig adtam neki a sajátomból, imádta, és a rudit is. Persze nem ezzel kell etetni, de ne vegyétek be az ilyen tenyészb.zi csak én tudom jól tartani a kutyám mert tízezres tápot veszek neki emberek dumáját.
2009. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kakaóbabban lévő alkaloida tényleg mérgező de csak nagy mennyiségben! Egy közepes testű kutyával számolva legalább 2 tábla jó minőségű csoki ártana! És senki nem azt kérdezte, hogy megfelelően hasznosítható táplálék-e, hanem hogy oda lehet-e neki adni szeretetből, kedveskedésből, mivel ízlik neki (a kutyák érzik az édes ízt). Vagy ezek a kifejezések már tényleg ismeretlenek? Az elég szomorú!

Kedves kérdező, máskor nyugodtan odaadhatod neki ha nem laktózérzékeny (magyarul nem fosik a tejtől) vagy nem hízékony a kutyusod. Persze nem szabad hogy a rendes táplálékát helyettesítse!

2009. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!