Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyusnál mire kell...

Első kutyusnál mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Kertes házba jönne (nincs túl nagy kert), de mi kint akarjuk tartani, vagyis, anyukám, de amíg pici a kutya, nem lehet bent, a lakásban? Vagy akkor hozzászokik, és nem lehet visszaszoktatni a kertre? De mindenféle tanács jöhet :)

2013. szept. 2. 09:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet, mi is úgy rójuk a km-eket, különben soha nem fáradnának el. Csak betonon ne biciklizzetek, rossz az ízületeinek.
2013. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Uhh, azt nem tudtam. Pedig itt főleg beton van :( De akkor majd másfelé viszem, ahol földút van :) Köszi, hogy szóltál! Azt akarom, hogy a kutyusomnak minden a lehető legjobb legyen :) Jó gazdi akarok lenni :)
2013. szept. 2. 19:40
 13/16 anonim ***** válasza:
A biciklizésről én csupa ellentétes véleményeket hallok. Egyes dokik szerint könnyen kap a kutya tüdőgyulladást tőle. Mások szerint semmi baja nem lesz. Mi végülis nem tanultuk meg.
2013. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
...és egyébként megbüntethetnek érte.
2013. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Létezik olyan sport, hogy bikejöring. Azokat se büntetik meg. Ha úttest mellett, úttesten viszed a kutyát, akkor büntetnek, és akkor jogos is, mert az igen veszélyes lehet.


Az, hogy tüdőgyulladást kap a kutya a bicikli mellett futástól... A bicikli mellett való futás egy átlag kutyának sima kocogást jelent nyugis biciklis tempóban. Akkor ezek szerint, ha elengedem a kutyámat futni és rója a köröket ugyanebben a tempóban, akkor is tüdőgyulladást kap?

2013. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én nem az úttesten gondoltam, hanem olyan helyen, ahol nem jár egy kocsi sem :)
2013. szept. 6. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!