Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez felfázás lehet? Méhgyulladá...

Ez felfázás lehet? Méhgyulladásra is gondoltam, de az nem ilyen szerintem.

Figyelt kérdés
Szuka kutyám másfél éves és mindig amikor hideg van kint (benti kutya) vagy sokáig fürdik hideg tóban vagy patakban akkor egy darabig, pár napig vagy egy hétig fehér nyálkás anyag jön ki belőle. Ezen kívül semmi más tünete nincs, a viselkedése, étvágya mindig ugyanolyan. Másfél év alatt ez már párszor előfordult. Méhgyulladás nem lehet igaz? Akkor annak lenne más tünete is nem?
2013. szept. 3. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha méhgyulladása lenne, abba másfél év alatt már belehalt volna. A gyulladás miatt legyengülne, hullana a szőre, lázas lenne, stb...

Viszont a folyásnak valami oka van, szóval jó lenne megnézetni állatorvossal, nehogy baj legyen.

2013. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet enyhébb hüvely, vagy méhgyulladás. Vidd orvoshoz, és ha lehet ivartalanítsd, de csak miután kikezelték. Én is így jártam a szukámmal. Ivartalanítás előtt vittem kontrollba, és ott vette észre a doki, hogy kezdődő méhgyulladása van. Kikezelte, megműtötte, azóta semmi gond:)
2013. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm,mindenképpen akartam ivartalanítani. Azért nem vittem eddig dokihoz, mert mindig elmúlt pár nap alatt és nem volt mellé semmi más tünet, ráadásul voltam olyan hülye, hogy mikor oltáson voltunk elfelejtettem megkérdezni erről az orvost. A másik dolog, hogy első tüzelés előtt is volt ilyen folyásos esetünk, akkor is lehet esélyes a méhgyulladás vagy az mindig csak tüzelés után alakul már ki?
2013. szept. 4. 10:58
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Először én s azt hittem hogy tüzelés előtti dolog. De nem az, ez nem normális a kutyáknál. Valószínüleg akkor csak hüvelygyulladása volt. Szerencsére látta orvos, és szólt, hogy kezelni kell.
2013. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!