Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mi lett a kutyámmal?

Most mi lett a kutyámmal?

Figyelt kérdés
5 hónapos szobakutya. Eddig pelenkára pisilt szinte mindig(meg lent-re is) És most hirtelen kb. 1-2 napja össze-vissza pisil szőnyegre padlóra még az ágyra is sőt még a saját kis kosárkájába is pisilt :( Most hirtelen mi lett vele ? nem értem eddig tudta hova kel végezni a dolgát :( és még azt hozzáteszem,hogy sűrűn is pisil (sűrűbben a szokásosnál) Én felfázásra gyanakszom de akkor is elkéne ,hogy menjen a pelenkáig legalább ..nem ?:(
2012. febr. 15. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kezd ivarérett lenni és így jelölgeti a területét, hagy nyomot maga után más kutyáknak (az ő gondolkodásmódja szerint)? Fiú vagy lány kutyád van?
2012. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Akiteki ***** válasza:
Már 3 hetesen kinőtt a pelenkából. Csak most jött rá.
2012. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lett vele. Azt csinálja amit eddig is szabad volt neki: bent piszkít a lakásban.
2012. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És ha felfázásra gyanakszol, nem kellene orvoshoz vinni? Szerintem.
2012. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lány kutyám van :) DE eddig szobatiszta volt :(
2012. febr. 16. 07:25
 6/15 Akiteki ***** válasza:
Nem volt szobatiszta, mert a szobában végezte a dolgát a pelenkára. Szobatiszta kutya sehova nem csinál a lakásban.
2012. febr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én ezt most nem értem, akkor sétálni sem viszed?


Egyébként a szuka kutyák is jelölhetnek, ha kezdenek ivarérni, mivel őket az alapján találják meg a kanok.


Ha aggódsz vidd el orvoshoz, de véleményem szerint rá kéne gyúrni arra a szobatisztaságra, mivel ha így folytatjátok még 1 év múlva is ez lesz a probléma.

2012. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a kutyapelenka a szobatisztaságra való szoktatásnál lehet hasznos segítség ha az ember tudja megfelelően használni-nem arra való, hogy az állatokat olyan természteellenes dologra szoktassuk, hogy a saját lakhelyére piszkítson!!!!

pelenkát 16 hetes korig használhat az ember! ezideig nem képes a kiskutya tudatosan szabályozni az ürítést-16 hetes kor felett csak összezavarja a pelenkahasználat főleg ha nincs cserélve minden pisi, kaki után ahogy azt kéne!

szóval a kutyának ehhez semmi köze-ismételten egy emberi mulasztásról van szó...felelőtlenségről, arról, hogy emberek úgy vesznek magukhoz érző lényeket, hogy fogalmuk sincs azok természetes szükségleteiről!

2012. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Akiteki ***** válasza:
Leírtuk néhányszor, hogy 16 hetes korig sem használunk ilyet. Sem almot, sem újságpapírt. Minden ilyen módszer csak arra jó, hogy a kutya megszokja, hogy a lakásba piszkíthat. Pont a legfogékonyabb korszakában.
2012. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem :) De mindennap le viszem 4X-5x de mellette ott van a pelus . Már majdnem szobatiszta volt kakilni már csak lent kakil és a pisilés csak nagyon nagyon ritkán fordult elő ha előfordult akkor is csak a pelusra. És most hirtelen minden megváltozott..össze vissza pisil :(
2012. febr. 16. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!