Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az oka hogy az örökbe...

Viktor 74 kérdése:

Mi az oka hogy az örökbe fogadott tacskóm, sokszor remeg, még pihenés közben is?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legbiztosabb ha kivizsgáltatjátok.A tacskóbénulás is kezdődhet remegéssel.
2013. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindennek lehet tünete a remegés, ráadásul így leírva nem is tudjuk, pontosan hogy néz ki a dolog. Lehet ugye a már említett bénulás, de akár epilepszia, vagy csak "sima" vitaminhiány (magnézium). Vagy más. Állatorvosnak kéne megmutatni, akár felvételt is csinálhattok róla.
2013. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most voltunk orvosnál, azt mondta makk egészséges. Nem rángatózik, hanem olyan remegés minta fázna, eddig akkor csinálta ha mentünk sétálni, gondoltam izgatott, de ma csak úgy remegett, azt hittem fázik, de akitől örökbe fogadtuk az verte, talán ahhoz lehet köze?
2013. szept. 5. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

A neurológiai kivizsgálás nem szemmel-kézzel történik,hanem röntgennel és egyéb komolyabb felszereléssel.

A remegés nem normális.

2013. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,a szemrevételezés nem nevezhető kivizsgálásnak.Ha mostanában lett befogadva,lehet még nem oldódott fel.Mindenképpen legyen egy zuga,ahova elvonulhat.Ha nyugalomban remeg,próbáljátok felvenni,mert az az orvosnak is segítség,ha látja mi a tünet.
2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!