Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hagyjam ott a füvön? Nagyon...

Hagyjam ott a füvön? Nagyon nem akarja hogy hozzáérjek.

Figyelt kérdés

Szegény kutyim már nagyon a végét járja (öreg) és tegnap óta rá se tud állni a hátsó lábaira. Valószínű hogy ki kell hívni a dokit hogy elaltassa :( De addig is be akartam hozni, mert kimászott a kutyaházból és most a földön fekszik. Fel akartam venni, de az első lábaival elkezdett kapálózni. Remeg, reszket szegény ha hozzáérek, olyan mintha meg se ismerne.

Inkább kint hagyjam nyugiban? :(


2013. szept. 6. 06:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hívd most az állatorvost. Vagy vegyétek fel és vigyétek Ti az orvoshoz. A kettő közül valamelyik.

:(

2013. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hívjákok ki a dokit,vessen véget a szenvedéseinek.Lehet nincs teljesen magánál már.Szerintem nem kellene feleslegesen mozgatni,inkább takarjátok be egy pokróccal addig is.
2013. szept. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ödi2 ***** válasza:
100%

Ülj mellé és tedd az orrát a kezedbe, érezze az illatod... Hívd ki az orvost, ne vigyétek el sehova, maradjon a megszokott és biztonságot adó környezetében. Én sem szeretnék majd a családomtól és a biztonságot adó környezetemtől elmenni, szerintem a TÁRSUNK is megérdemli, ugyanezt...

Nagyon sajnálom, remélem nem fog hosszan szenvedni, békés lesz az elmenetele.

Légy erős, vigyázz rá, ahogy Ő is vigyázott Rád..

2013. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam tegnap mikor utoljára utánam "jött" (inkább botladozott :( ) hogy ő sem szenvedtetett minket akkor nekünk sem szabad.


Az ételt nem fogadja el, és itatni sem hagyja magát :( Kibírja addig amíg kijön a doki?

Már most összeszorul a szívem, mi lesz ha végleg el kell búcsúzni :(

2013. szept. 6. 07:24
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom, ami most veled történik. Az én Drágám nem várta meg, amíg kiér az orvos, a karomban ment el. És ez így volt jó. Ennek már két éve, de azóta is hálás vagyok a sorsnak, hogy mellette lehettem az utolsó óráiban, ahogy ő is velem volt előtte mindig, 15 éven keresztül. Erőt és kitartást kívánok neked, szeretgesd meg még utoljára, érezze, hogy mellette vagy a legnehezebb percekben.

2013. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
csak a lába fáj? mert arra van gyógyszer, trocoxil a neve, esetleg kérdezz rá a dokitól.
2013. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Na ez most lehet, hogy nem fog jól esni, de én legalább átgördíteném a másik oldalára. Amikor a mi kutyánk ment el, hiába mozgatta át az állatorvos (3 napig feküdt, végig gyógyszert kapott), harmadnapra mikor meghalt és hívtuk a gyepmestert (azt hiszem ő vitte el a testet) már beköpték a legyek. Ezt mi nem láthattuk, mert pont azon az oldalán feküdt. Valószínűleg a meleg is segítette ezt.
2013. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Maradj, ott mellett amíg a doki ki nem ér. Sajnálom szegénykét. A trocoxil nevű gyógyszerrel pedig nagyon kell vigyázni, mert az egy nagyon erős gyógyszer. Az nem úgy megy, hogy humbukra beadod neki, azon kívűl abból havonta csak egy szemet lehet adni. Szerencse, hogy azt csak tényleg akkor adják ki, ha van róla állatorvosi papírod, vagy recepted, hogy azt add a kutyának.
2013. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi történt vele azóta? Kijött már az állatorvos?
2013. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi történt! :/
2013. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!