Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyámnyila a nagytestű kutyám,...

Nyámnyila a nagytestű kutyám, ezért egyre kevésbé szeretem. Mivel változtathatnám meg?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves 40kg-s magasabb kutyám,mint egy német juhász.Keverék,valami nyugis keverék,mert nagyon kis pelyhes szőrős.

Tököm tele van azzal,hogy ha neki meg egy yorkshire,pincsi,kölyök vagy bármi,máris farokbehúzva jön hozzám bújni,megpróbál felugrani rám stb.

Nagytestű haszontalan kutyám van.Tegnap is egy 5 hónapos! kb 6 kg-s kiskutya csattogtatta a fogait meg ugatott rá és attól is teljesen megijedt.Nem védi meg magát,arról már nem is beszélve,hogy engem sem.

Mit tehetnék? :(


2013. szept. 6. 10:09
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Szukám van és már tüzelt =/
2013. szept. 6. 22:36
 32/34 anonim ***** válasza:

szerencsétlen ,hozzá-nemértő , moströgtönakarom módon ez NEM MEGY!

idővel,nyugalommal,kitartással komoly kutyád lehet..ne!!

a nevelés, a kutyasuli,a rendszeres mozgatás ..... .frászt.

nem bízol a kutyádban így ő sem bízik benned.

talán el kellene kezdeni komolyabban foglalkozni vele, vagy add oda valakinek aki ért is hozzá:)

2013. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
"Nyámnyila a nagydarab a gyerekem, ezért egyre kevésbé szeretem."
2013. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Más örülne ha ilyen kutyája lenne. Röhej.
2020. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!