Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy tacskó kutyám 1 éves...

Van egy tacskó kutyám 1 éves és ha bármien ruhaneműt kirakot a házikójába (hogy azon aludhasson) megeszi. Naponta 2x eszik és igen jó súlyban van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páran azt hiszik hogy éheztetem, pedig erről szó sincs :).

2013. szept. 7. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Kapjon egy nagy cupákot,amit rághat.
2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt meg elássa. Tudom hogy kutya meg minden de akkoris ez olyan bizarr!
2013. szept. 7. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
fehérnemű fetisiszta :d
2013. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen ruhaevés igen veszélyes is lehet. Ne ruhát tegyél alá. Ha minden ilyen anyagot (pl lepedő) megeszik, akkor én a helyedben szalmát tennék a kutyám alá.
2013. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Foglalkozz vele sokat, és ez alatt nem babusgatást értek, hanem sétát, mozgatást. Az, hogy megeszi az alatta lévő dolgokat, valószínűleg pótcselekvés, és ha rendesen le lenne fáradva, nem csinálná ezt.

És a következő kört megelőzve: nem, a nagy kert nem elég, nem fárasztja le magát, unatkozik, sétálni kell vinni, adott esetben célzottan mozgatni is a sétáláson túl, ha igényli.

Egyébként meg ne egyen napi kétszer, és ne legyen igen jó súlyban, nézzen ki sportosan, és egyen egyszer.

2013. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) minden megpróbálok.
2013. szept. 8. 09:37
 7/7 anonim válasza:
A tacskó ilyen fajta, az egyetlen amit tehetsz, hogy nem teszel oda ruhaneműt.
2013. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!