Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya ivartalanítása...

Kan kutya ivartalanítása átlagosan mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fiú tacskót de csak ivartalanítva engedik. Mennyibe kerül, illetve milyen idős kortól lehet műteni?

2013. szept. 1. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
14-16 ezer forint körül lesz az ivartalanítás. 14 hetes kora után szokták ajánlani az ivartalanítást.
2013. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 6-18 ezerig terjed az ára attól függően, hogy hol laksz illetve sikerül-e kifognod valamilyen ivartalanítási akciót. Én 8-12 hónapos kort megvárnám vele.
2013. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, helyben lenne az orvos csak előre kíváncsi voltam az árakra.
2013. szept. 1. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos fogja tudni mikor tanácsos ivartalanítani. Ha kölyökként hozod el, akkor lehet várni közvetlen az ivarérés előtti időszakig. Az én állatorvosom azt mondta, hogy 5 hónaposan javasolt az ivartalanítás, de mivel az én kutyám nyári születésű, ezért télen lesz ivarérett, így lehet várni tavaszig is ha szeretnénk.


Egyébként itt egy jó kis oldal: [link]

2013. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyi dokit kell megkérdezni,mert nagyon nagy eltėrések vannak rendelőként,illetve akciók is lehetnek.Egy kicsi kutya,ha kan,akár tízezer forintból is kijôhet.
2013. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!