Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ok nélkül félek ettől a sulitól?

Ok nélkül félek ettől a sulitól?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az első foglalkozásunk az angyalföldi Alfa kutyasuliban. Már régóta tervezgetem, hogy hova lenne érdemes vinni a kutyát, de sajnos hétvégén egészen októberig foglalt vagyok, akkor meg már késő lenne alapfokúba becsatlakozni máshol, és itt volt hétköznap délutáni időpont.

Vegyeseket olvasok a suliról, és félek, hogy rosszul döntök. Ugye ennek nem lesz semmi következménye? Mmint a kidobott pénzen kívül, ha tényleg rossz...

Bármikor kereshetünk egy másik sulit? Be lehet még később máshová csatlakozni?



2013. szept. 8. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

A kidobott pénzeden kívül nem lesz semmi következménye :)

Sőt vannak olyan kutyaiskolák, ahol az első óra ingyen van, vagy ha nem vagy elégedett nem kell kifizetned a teljes összeget. Szóval ne aggódj, ha nem tetszik keresel másikat!

2013. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A felét kell csak kifizetni előre, gondolom ennek is lehet örülni:)

Azért csak nincsenek akkora különbségek az egyes sulik közt még alapfokon...

2013. szept. 8. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerem őket személyesen, de amit hallottam róluk az alapján nem hinném, hogy csalódni fogsz.
2013. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontozok le.
2013. szept. 8. 23:10
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

A te helyedben néhányszor lelátogattam volna a sulira akár kutyával akár kutya nélkül és megnézném, hogy hogyan megy ott az oktatás, szimpatikus e vagy sem.

Ha neked nem szimpatikus akkor másikat kell keresni még a befizetés előtt.

2013. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyira biztos volt eddig, hogy a Tükörbe megyünk, de nem tudtam megoldani, így ez nagyon uccsó pillantban történt:(

Viszont a mai alapján szimpatikus. Két részletben kell fizetni, és a másodikat csak akkor, ha elégedett vagy. De nem hiszem, hogy lenne itt baj. :)

2013. szept. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!