Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kell etetni a kutyákat...

Mivel kell etetni a kutyákat kölyök korban hogy olyan szép mackós kutyákká váljanak?

Figyelt kérdés

Van egy örökbefogadott németjuhász szukám. Kisebb az átlagnál és vékonyabb is, hiába etetem házi koszttal meg csirke farháttal amit a kutya eledeles boltban veszek, mégsem olyan mackós.


Viszont láttam a szomszédom kutyáját, az is szuka volt, de ő vagy kétszer akkora. Hatalmas, gyönyörű, sűrű bundájú, hihetetlenül szép!


Mivel kell, lehet etetni kölyök korában a németjuhászzt, hogy olyan szép termetesre nőjön. Úgy tudom a házi koszt az mehet ezerrel ha marad. De a száraz tápot lehet elszeretném hagyni teljesen.


Én most a 2 éves kutyámnak mindennap csirke farhátat szoktam csinálni, mert olcsóbban jövök ki vele mint a száraztáppal. / erre nem kérek választ, hogy ki mivel jön ki jobban /


Kölyök korban, ügyebár csontot nem igen ehet a kutya. Ezt tapasztaltam a 3 hónapos spicc kutyámon, mert a nagytól ellopott ilyen pici csontokat de kihányta végül.


Értelmes válaszokat kérek. :))



2013. szept. 9. 08:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mért teszel fel kérdés ha nem igazán érdekelnek a válaszok :D..
2013. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 sippara ***** válasza:
100%
Tehát a kutya moslékot eszik némi farháttal, és nem nő? Ha ezen csodálkozol, olvass egy iciri-picirit utána ennek az egész "kutya tartása, etetése" témának.
2013. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

meg ha egésznap előtte van a kaja se kell csodálkozni, hogy nem eszi....



mint irtam nagy az isten állatkertje...

2013. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha a kutyád genetikailag ilyen, akkor semmit sem tehetsz. Talán körültekintőbben kellett volna választani.
2013. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy trabantot, milyen benzint tankoljak bele, hogy úgy nézzen ki, mint a szomszéd audija?
2013. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kisebb és nagyobb német jucik, vannak sűrűbb és kevésbé szőrös egyedek. Örülj neki, hogy a tiéd nem olyan nagy növésű, mert ez a fajta sajnos nagyon hajlamos a diszpláziára. Pont a héten voltam egy budai kiránduláson, 4 németjucival találkoztam, mind a 4 erősen sántított...
2013. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Akiteki ***** válasza:

A farháttól nem is fog meghízni. Semmi hús, csak csont és bőr. Ne csodálkozz, ha sovány a kutya tőle.

Ha a táp egész nap előtte van, azt meg pláne nem fogja megenni. Ha neked egész nap ott állna a tányérban a vajaskenyér, hányszor lakmároznál be belőle? Nem csak egészségileg, de nevelési szempontból is helytelen, ha előtte van az étel. Az etetés napi legfeljebb 2x és normális kajával. Vagy prémium tápot vegyél neki (amit nem a tescoban kapsz meg), vagy rendes húst főzz tésztával, rizzsel, némi zöldséggel.

2013. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

vagy ne főzd és ne adj hozzá tésztát, kapja nyersen x arányú zöldségel vagy x arányú belsőséggel és a kellő kiegészítőkkel és kész is

:D bocsi ehhez hozzá kellet szólnom mert amúgy tök jó amit írtál csak ezt hiányoltam

2013. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Akiteki ***** válasza:
100%
A válaszom elsősorban arra irányul, hogy a farhát nem kaja. :) Nasinak jó, de azzal fenntartani egy nagytestű kutyát lehetetlen.
2013. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!