Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ezeket az oltásokat...

A kutyám ezeket az oltásokat kapta meg . Akkor már vihetem sétálni, igaz? --->

Figyelt kérdés
Vanguard Plus CPV , Vanguard Plus7 , Vanguard Plus7 , Biocan B (Lyme - kór elleni ) , Vanguard Plus CPV , Vanguard Plus 7 (kék), Vanguard Plus 7 (zöld)
2013. szept. 10. 11:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igeen,nagyon sokba volt így...Visszagondolva a Lyme-ot nem is kértem volna inkább.... Most akkor még elvileg kettőt kap igaz ? Gondolom akkor 2hét múlva kapja meg a Lyme-ot,aztán pedig a veszettséget....
2013. szept. 10. 17:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen,2 hét múlva lyme ismétlés (ugyannyiért) és utána veszettség.
2013. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát nem baj,de legalább nem lesz beteg a kicsim :) Csak már túllehetnénk az oltásokon azért :)
2013. szept. 10. 20:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez még nem garantálja, hogy nem betegszik meg. Az oltás csak a lyme viszonylag kevés törzse ellen nyújt védelmet, de van 587168716 mutálódott fajtája ami ellen viszont nem. A legbiztosabb, ha emellett használsz valami jó nyakörvet, vagy spot ont (esetleg a kettőt együtt) és minden séta után alaposan átnézed. Sajnos mi is túl vagyunk egy babézián (szerencsére túléltük) annak ellenére, hogy napi szinten megy a kurkászás, és sosem találkoztam semmilyen élősködővel.
2013. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!