Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lábra sor lakásba esélytelen?

Lábra sor lakásba esélytelen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 11:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocskai,labrador...
2013. szept. 11. 11:22
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban bocsi,labrador.Köszönöm előre is!
2013. szept. 11. 11:23
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

lol :)


én nem tartanék lakásban nem hogy labradort, kutyát sem.

2013. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Lábra sor, és Bocskai esélytelen. Labrador nem estélytelen, ha van rá időd és energiád. Kellő mennyiségű sétával, foglalkozással lehet.
2013. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sippara ***** válasza:
100%
Mi lenne vele a gond? Napi 3, inkább 4 megfelelős hosszúságú, izgalmas, mozgós-szocizós-tanulós séta, és semmi baja nem lesz, sőt :)
2013. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég hoztam menhelyről egy labrador-keveréket. Lakásban élünk, gyakran megyünk sétálni, itthon is labdázunk vele a folyosón és teljesen kidöglik, nincs felesleges energiája. Szerintem hülyeség az,hogy lakásba nem lehet állatot tartani. Igenis lehet, csak nyilván gondosan kell mozgatni, jól kell tartani. Ugyanúgy egy kertesházba sem való állat,ha a gazdája nem foglalkozik vele.
2013. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartható, még kisgyerekek mellett is. Nem ugatós. Nem szabad sok kaját adni neki, mert hízékony. Sok mozgást igényel, de ha csak hétvégenként viszed el, azzal is elvan.
2013. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mégegyszer bocsánat az elírásért...
2013. szept. 11. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az elírás, bocsi, de én jót mosolyogtam rajta. Aranyos volt. :-) Annak pedig aki szerint nem lehet lakásban kutyát tartani üzenem próbálja ki, aztán mondjon véleményt, de inkább még se próbálja ki, mert lehet, hogy a kutya az utcán kötne ki. Hidd el kérdező egy lakásban tartott kutya normális gazdival, normális foglalkozás és séta mellett sokkal többet mozog mint amelyik kertes házban van. Én most kertesben tartok kutyát, de vissza vágyom arra az időszakra amikor a kutyáimmal lakásban éltem, és normálisan lehetett kutyázni. Ez most sajnos nem annyira megoldható a környék miatt.
2013. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan szép és jó,a gazdinak legalábbis.Számolni kell az őszi,téli és kora tavaszi locsogós,saras idővel ,nagyobb mennyiségű szőrrel és kutyaszaggal.Ezek elhárítása elég időigényes.A sétákkal,lemozgatással együtt mérd fel,hogy belefér e az idődbe,lakásodba.Nem véletlenül népszerűek lakásba a kisebb és szagtalanabb ebek,mondjuk a bichonok.
2013. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!