Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ha a kutyám...

Normális az ha a kutyám imádja a szőlőt?

Figyelt kérdés
Szoktam is neki adni, de nem lesz tőle semmi baja ha pár fürtöt megeszik?
2013. szept. 13. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz baja... az állat érzi mire van szüksége. a szőlőben vitaminok vannak, még jó is, hogy szereti.. :D
2013. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zabmester ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális. A mi kutyánk is szereti, sőt, szinte minden gyümölcsöt, meg jópár zöldséget is (pl. az uborkát), kinézi az ember szájából és csorog a nyála, ha ezeket esszük :D Mindig szoktunk neki adni, sosem volt semmi baja tőle :)
2013. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:
52%
Ha eddig ette, és nem lett baja, akkor valószínűleg ezután sem lesz, DE ezt az egész "az állat tudja, mi kell neki" dolgot hagyjuk már, nem is értem, hogy merül fel, ezek szerint egyes kutyáknak kutya- és/vagy hajléktalansz.@.rra van szükségük?
2013. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Ja, az én kutyámnak meg zoknira van szüksége. De akkor miért hányja ki?
2013. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyéim megeszik a körtét, a barackot, az epret, a paradicsomot, a meggyet, a cseresznyét.. :D Ami csak terem a kertben, de semmi bajuk szerencsére!
2013. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!