Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a táp milyen? Légyszi...

Ez a táp milyen? Légyszi minél többen nézzétek meg.

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 14. 18:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
szerintem nem a vaníliára mennek a kutyák, de ha van más ízesítésű sztem ok
2013. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy kutyakaja minél drágább, annál jobb az összetétele. Ez van. Néha azonban egy középszerű tápot szívesebben megesznek mint egy hiperszuper tápot.
2013. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem tetszik ez a vanília ízesítés, bár az összetevőlistában nincs is feltüntetve, mint ízfokozó vagy aroma..Mindenesetre egy kutyatápba felesleges összetevő.

Ezt leszámítva nem a legrosszabb, de nem is a legjobb. A búza és a kukorica igazából csak "töltőanyag". Energiát ad, meg eltelíti a kutyát, de sok hasznos nincs bennük.

Szerintem a Brit jobb táp (a Brit care még jobb), illetve nekünk az új Belcando-k is beváltak.

A Susa árát nem tudom, szóval ár-érték arányban nem tudom milyen.

2013. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
7000ft a 15kg.
2013. szept. 14. 19:30
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Hát nézd, olcsónak számít. Kb. a pedigree, chappi kategória, de azoknál azért sokkal jobb.

Ha most nagyon számít a pénz és spórolni akarsz, akkor vedd ezt.

De ha picit többet tudsz erre áldozni, én azt mondom a Brit Premium valamivel jobb választás. Annak kb. 600-700 Ft kilója, webáruháztól függően.

2013. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az egy nagy tévedés,hogy minél drágább egy táp,annál jobb.Az agyonreklámozott nagy márkáknál konkrétan a csomagolást meg a reklámot fizeted meg,lásd pl.a kukorica tömkelegét tartalmazó Royal Canin vagy Hills's.
2013. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Ki mondta, hogy minél drágább, annál jobb?


Az összetevőket kell nézni. Van, hogy egy árban középkategóriás táp is van olyan jó vagy jobb, mint egy drágább, de igenis vannak drága tápok, amik tényleg nagyon jók és indokoltan kerülnek sokba.


Az meg egy másik kérdés, hogy egy extra olcsó táp 100% hogy minőségi nem lehet, mert ha 100ft/1kg, abban csak olcsó, silány minőségű összetevők kerülhetnek. Húst nem tartalmazhat ilyen árkategóriában, mert akkor mínuszban lenne a gyártó. Szóval marad a gabona és az állati melléktermék. Ezek pedig nem éppen ideálisak a kutya táplálására.

2013. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"egy kutyakaja minél drágább,annál jobb az összetétele".

Az egyik hozzászólásban van feljebb.

A drága tápoknak se mindig jó az összetétele.

2013. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Pedigree egyáltalán nem drága kategória, hiába reklámozzák. Az Eukanuba már sokkal jobb, nem színezgetik, illatosítják feleslegesen. Igaz, meg is kell fizetni az összetételét, hiába nem látom sehol reklámokban. A párom 5 kilót vett 3500 ft-ért, ezért kapok vagy 20 kiló Pedigree-t ami kb a McDonald's-nak felel meg. Jó az íze, szeretik enni a kutyák, de fos.
2013. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De ha annyi tudor van, itt, írjatok már legyetek szívesek egy toplistát ártól függetlenül.
2013. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!