Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak számára van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számára van egy kérdésem: melyik típusú nőnél kötnétek ki a legvalószínűbben? Kérlek, minél többen nézzétek meg!

Figyelt kérdés

1.

Egyetemre jár bölcsész szakra, három nyelven beszél, divatos, jó megjelenésű, karakán, nagyhangú, nagyon humoros, kissé akaratos és makacs, és szereti az éjszakai életet, koncerteket, városban eltöltött hétvégéket. Nem érdeklődik más tudományok iránt. Az állatok mellékesek, kerti díszek. Viszont jó háziasszony. Van benne egy kis önzés, de nagyjából helyén van a szíve. Erős kisugárzása van, ami általában pozitív, a hatása alá kerülnek az emberek. Nagyon tájékozott a világ dolgairól, és a saját területén. Kissé hamar felkapja a vizet.


2.

Az igazi szabadságot és megélését kutató nő, aki szereti a természet vadságát és szépségét, kifelé húz a szíve a városból, nem él unalmas életet, szereti a kihívásokat szellemileg és testileg. Tág érdeklődésű, de alapvetően tudományos beállítottságú (természet- és orvostudományok). A szép- és a szórakoztató irodalomban ugyanúgy elmerül. 3 nyelven beszél. Az állatok fontosak az életében. Az éjszakai életet ő is szereti, de ez olyan, mint „a vadon szava”. Lelkes, de kissé kétbalkezes háziasszony. A lélekjelenlét, az objektivitás, az igazság, a lelkiismeret jellemzőek rá. Átlagos humorérzéke van. Emberek között csendes, megfigyelő. Hidegen hagyja a divat, a nőiességet szerinte nem szabhatja meg, sokkal inkább az olasz nők elképzelései, a klasszikus nőiesség ragadja meg. A hobbijaiból adódóan sokszor koszos és elszakad a ruhája, a kisebb-nagyobb sérülésekről nem is beszélve. (Nem adrenalin-hajhász, az óvatosságra szavaz. Nem az életveszély jelenti neki a szabadságot.)


3.

Orvosira jár, nagyon megbízható, kedves, segítőkész, lelkiismeretes, rendkívül intelligens nő, aki elmerül a kézimunkákban és az irodalomban is, kreatív, mindent ki szeretne próbálni (lovaglás, harcművészetek, nyelvek, hangszereken játék, különféle hobbik). Felelősségteljes, aki sohasem térne le a rossz útról, kitűnő anyai, pszichológiai érzékkel született, az egészséges életmódra és a műveltségre törekszik, következetességével sokra viszi az életben. Imádja az állatokat, és részben még egy 5-6 éves gyereket idéző viselkedése van (nem érdekli, ha koszos lesz, mindenféle állattal „lepaktál”, gyerekes rajongással viseltetik irántuk, megnyugtatja egy doromboló macska, imád hintázni, szeret mezítláb járni, földön ücsörögni, stb.). Jó humorérzéke van, két nyelven beszél. Ízléses és nőies megjelenésű.


Két nagyon jó barátnőm és saját magam leírását adtam meg. Néhány napja feltettem egy kérdést arról, hogy miért tűnik reménytelennek felkelteni a másik nem érdeklődését, de rosszul fogalmaztam meg az egészet. Ezért itt most direktebben áll a kérdés. (Amúgy én vagyok a középső...)


Fiúk, nektek melyik személyiség és miért jön be? Melyik nem, és miért?


2011. jan. 30. 19:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Talán az 1.


De nem kell h diplomája legyen nem kell h 2-3 nyelven beszéljen ez mind NEM fontos.

2011. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Jah, a kérdés nem 3 szingliről szól! Csak rólam. Amiért nem vagyok túl sikeres...
2011. jan. 30. 19:46
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
én a harmadikat lányt választanám :)
2011. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
2. :)
2011. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
És mi az indokod, Első? :)
2011. jan. 30. 19:48
 6/49 anonim ***** válasza:
Talán az 1. választanám, csak ne szeressen bulizni, és ne legyen annyira társasági... de a bölcsész + közéleti érdeklődés + 3 nyelv nagyon tetszik. :-)
2011. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Kinek mi az indoklása?


Egyébként nekem is egyértelműen a 3. Csodás ember :)

2011. jan. 30. 19:49
 8/49 anonim ***** válasza:
1. mert leginkább vonz valamiért :)
2011. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
3. :)
2011. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
De, pont, hogy szeret bulizni, és nagyon társasági az Első Lány. Ezért is vele a legmacerásabb a kapcsolatom.
2011. jan. 30. 19:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!