Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Welsh corgi kinti vagy benti...

Welsh corgi kinti vagy benti kutya?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a baj, hogy túl alacsony, de az okosok majd megmondják, szerintem jó kutyaházzal megoldható. Ellenben a kutyalopás jelentős kockázat, én nem tartanám kint ritka, vagy értékes kutyámat. Múltkor egyik ismerősömnek a KÁJ kutyáját lopták el :O Hát mondtam is nekik, milyen ölebet neveltek belőle :D De ő szerencsére meglett.
2013. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Akiteki ***** válasza:

Egy macskakiállításon hallottam, mikor valaki kérdezte egy tenyésztőtől, hogy a main coon kijárhat-e.

Válasz: Uram! Ha önnek van egy arany rolexe, azt kiakasztja a kerítésre?

Én csak akkor alszom nyugodtan éjjel, ha minden kutyám benn van.

2013. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges itt veszekedni. Nekem van egy pembroke corgim, a tenyésztőm csak úgy adta el, hogy lakásban tartom, természetesen sokat van kint az udvaron, de csakis az én felügyeletem mellett. Nem feltétlenül kinti kutya, bár igaz, hogy dupla bundája van. Csak annak ajánlom aki képes nagyon sokat foglalkozni vele, mert igényli és kell neki, hogy fizikálisan és szellemileg is le legyen fárasztva. Mondjuk a hozzáállás szerintem nem az igazi a corgihoz, de mindenki maga tudja. Hála égnek még jó kezekben van itthon és talán Európa szerte a corgik tenyésztése, és nem feltétlenül fog mindenki eladni kutyát mert épp van pénze az illetőnek. Nekem még árat sem írtak egészen addig, amíg a tenyésztőm meg nem győződött arról, hogy jó helyre kerül a pici.
2013. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem minden kutyával sokat kell foglalkozni, ez ezzel jár. Mellesleg nem értem miről beszélsz, rohadtul nem a pénz a lényeg, nem azon van a hangsúly, csak úgy merült fel, hogy valaki lehurrogott hogy jaj mennyibe kerül. Már akkor sem értettem, hogy hogy jön ide a pénz?! Egyébként meg olyan tenyésztőtől nem is hoznék el kutyát, aki nem érdeklődne, nem informálódna rólam, csak úgy odaadná a kutyát. A mostani kutyámra másfél évet vártam, ezalatt az idő alatt többször találkoztunk a tenyésztővel, volt idő egy jó kapcsolat kialakulására, és azóta is nyomon követi a kutya életét. Ha gondba kerülök, tőle kérek segítséget elsősorban. számomra ez így természetes. De jó amúgy, hogy nem is ismertek, de egyből így meg tudtok ítélni. :)
2013. szept. 22. 22:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak segíteni szerettem volna, senkit nem lehurrogni. Amúgy ha valaki corgit vesz, függő lesz :) Ennyi
2013. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!