Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A körömbetegségem elég súlyos...

A körömbetegségem elég súlyos és milyen fajta lehet? Kérem elsősorban az ebben jártas emberek válaszoljanak.

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy képet, miről is lenne szó.(erős idegzetűeknek)

[link]

Voltam még novemberben a háziorvosomnál. Körömgombára gyanakodott. Vettem CanesPro csomagot. Rendszeresen alkalmaztam. Nem használt.

Aztán Nailner Stick-et vettem de az se használt.

A két nagy lábujjam már iszonyúan néz ki. A jobbkezemen viszont a hüvelykujj szépen kinőtte a betegséget és kb. 1 hónapig semmi sem látszott rajta (pedig azt nem kezeltem), majd újra előjött. Különös...

Általánosságban sárga foltok vannak a körmömön és alatta iylen porszerű sárga váladék nyugszik meg. Néhol pedig apró barázdák jelennek meg a körmöm felszínén és itt-ott vékonyodva nő már kifelé. Iszonyatos.

Pikkelysömör betegségben szenvedek, de azt rendszeresen kezelem és meg sem látszik rajtam. Lehet ostoba kérdés, de lehetséges, hogy ráment a körmömre? De ez csak feltevés. Nem tudom milyen betegség lehet ez. Nagyon tanácstalan vagyok. Mit lehet ez esetben tenni???

Köszönöm a válaszokat előre is!

26/F



2013. júl. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
haver, semmi hibát nem látok rajta nagyon szivesen nyalogatnám is
2013. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ráment a körmödre, de egy bőrgyógyász jobban ért hozzá, mint a háziorvos... Hétfőn keress fel egyet, a tévében reklámozott vackokat ne vedd többször, nem érnek semmit.
2013. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most az, hogy te vettél rá CanesPro-t meg Nail Sticket, semmit nem jelent, ez bizony gomba, csak a lábujjon lévő gomba nem úgy tűnik ám el, mint ahogy a reklámban mutatják, bekenem és tutira használ.

Több száz fajta lábgomba létezik, mindegyik másra rezisztens. Amit általánosan a gombák nem szeretnek, a savas környezet. Citromleves és ecetes borogatás felváltva, többet ér, mint bármelyik drága kenőcs.

2013. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én almaecetbe áztatom a lábam esténként 15 percig kb és eddig a lábszag mintha kezdene elmúlni a körömgombám is van és mintha enyhülne ahogy veszem észre,próbát megér,de neked kéne inni is almaecetet meg vitaminokat szedjed
2013. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!