Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Marhabőr játékot ehet a kutya?

Marhabőr játékot ehet a kutya?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Amúgy ehet,de mértékkel,illetve a rendes kaját nem pótolja.Inkább ilyen lefoglaló dolog ez.

2013. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen lefoglalonak,mellette eszik tápot,13 hetes
2013. szept. 16. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha és amennyiben nem tud belőle nagyobb darabokat egyszerre lenyelni. A marhabőrt nehezebben emésztik, én bikacsököt szívesebben adnék neki. Az ilyen csöppségeknél nem kell kivárni, míg az egészet egybe eltünteti, ha már nagyon össze van csócsálva, és nagy darabokat tép le belőle, jobb eltenni és később elővenni megint.
2013. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 16. 19:28
 5/9 Akiteki ***** válasza:
Ezek a préselt bőr izék nem törnek, a nyáltól ragadósak lesznek és jó sokáig lehet rágni. Fogváltáskor igen hasznos.
2013. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sok ilyet adtam neki kicsi korától fogva, imádta rágcsálni. A nyál oldja ezt, semmi baja nem volt tőle.
2013. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Csak hogy elrettentő példa is legyen: egy nagyobb lenyelt falatnál nálunk emésztési problémák lettek, igaz 'csak' fájdalomcsillapítóval megúszta, míg lebontotta a pocija.
2013. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy ne adj neki, csak felügyelettel, de ez kb minden rágcsára és játékra rá van írva. Később ebből nincs gond, de amíg tökmag, én odafigyelnék.
2013. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A marhabőr csontok elmennek, az enyémet nem túlzottan érdekelte kiskorában. Sokkal jobban szerette rágni a farönköket, természetes dolgokat. A bikacsököt, a marhagégét nagyon szereti mai napig.
2013. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!