Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor kössem meg a...

Most akkor kössem meg a kutyát vagy ne?

Figyelt kérdés

Ha vendég, ismerős, vízórás, bárki más jön hozzánk akkor ha nem zavarja a kutya nem szoktam megkötni. Tehát kimegyek, kinyitom a kaput, a kutya látja hogy én engedtem be az udvarra, megszagolja az illetőt és kész.

Viszont a párom szerint ez nem jó, mert akkor hozzászokik mindenkihez, és mindig mindenkit be fog engedni, még ha nem is vagyunk otthon.

Van ennek valóság alapja? (felnőtt kutyáról van szó, pár hete került hozzánk)


2013. szept. 17. 20:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
akumi: Nem tudod melyik kennelből volt az a komondor (már ha onnan volt)? Én már évek óta azt hallom, hogy a komondorok már nem tudnak őrizni, de akkor még van remény.
2013. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de kiderítem, ha el nem felejtem megkérni anyóst, hogy kérdezze meg a gazdáját :) Én a költözés óta nem járok feléjük.
2013. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Okés, köszi!
2013. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nálam követelmény az a kutyánál, hogy ha én engedem be, akkor ne vegye figyelembe, de ha nem vagyok ott, és úgy akar bejönni, akkor védje a házat... nálunk ez eddig minden kutyánál megvolt...Ahogy előttem írták, ha nincs meg benne az öszt9n, akkor mindegy hogy zárod-e vagy sem. Ha velem jössz be a kutyáimhoz, majdhogy nem nyálmérgezést kapsz, annyi puszit osztanak...ha nélkülem akkor támadnak...le voltak tesztelve... Fontos az, hogy idegent soha ne hagyj egyedül a kutyával...
2013. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!