Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem állatorvoshoz?

Vigyem állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A 3,5 hónapos Yorkimnak kicsit lelogó és megtört fülei vannak.Pár napja a bal füle teljesen lelóg.Nem tudom mitõl lehet ez,valami lenne a fülében?Nem tudom hogy fontos e,de utolsó alomból van,úgy olvasttam valahol a neten hogy azok a kutyusok nem"tökéletesek".Elõre is köszönöm a segítséget.
2013. szept. 18. 10:02
 1/10 Akiteki ***** válasza:
84%

Gondolod, hogy a kutyák tudják, hogy ez lesz az utolsó alom és jól elromlanak? Atyaég!

Szerintem vidd orvoshoz, lehet hogy fáj neki.

2013. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:-) Kedves elsõ,a kutyák nem tudják hogy utolsó alomból vannak e.Lehet nincs igazam,de talán néz utánna mit jelent az utolsó alom. Nem hiszem hogy fáj neki,eszik,iszik,aktív és a fülét se vakargassa.
2013. szept. 18. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Vágasd le a szőrt teljesen róla, most kezdi a kiskutya a fogváltást, ilyenkor lekonyulhat az a fül is ami addig állt. Esteleg papir alapu ragtapszcsikkal rögzitheted a tövét. ez megtartja, és nagyon könnyen el is távolitható (egy kis nercolaj spray-t ráfujsz, és gyönyörűen lejön)
2013. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó alom azt jelenti, hogy utolsó alom, semmi többet. Az első alom is lehet utolsó alom. :) Aki szaporítótól vásárol az meg jó, ha felkészül nagyjából bármire. Az csak a legkisebb probléma, ha a kutya nem úgy néz ki, mint kéne. Az én kutyám is utolsó alomból van (harmadik alom) és a fajtájában jelenleg az ország egyik legszebb kanja. Csak én nem szaporítótól vettem.
2013. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

VIDD EL.


Lehet, hogy potyára mész vele és semmi baja nincs, de ha az egyik füle teljesen lelóg, az valami fülfertőzés miatt is lehet, amire majd kap valami cseppet.

2013. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:
66%
Legközelebb szólok a kiskutyáimnak, hogy az anyjuk ivartalanítva lesz, tehát ők az utolsó alom, legyenek szívesek aszerint növekedni. :) Utána nézek! Nagyot.
2013. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor ma meglátogatjuk az állatorvost utána meg a kozmetikust.Az a fontos hogy egészséges legyen,álló vagy lekonyúlt fülekkel is ugyan úgy szeretni fogom.
2013. szept. 18. 11:12
 8/10 anonim ***** válasza:
dehogy lehet fülfertőzéstől. ha bármi gond van a fülével, az észrevehető, mert kicsit oldalra tartja a fejét, és rázza, vakarja. Ez egy 3.5 hónapos kiskutya. Teljesen belefér, hogy le -fel dobálja a füleit.
2013. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy állok az állatorvos kérdéséhez, hogy ha felmerül bennem valami oknál fogva, hogy lehet, hogy orvoshoz kéne vinni, akkor el is viszem, mert a megszokottól eltérő módon viselkedik a kutyám. Inkább viszem feleslegesen, mint hogy egyáltalán...

Amúgy lehet neki venni porcerősítőt, vagy kalciumot, mert fogváltásnál nekem azt mondta a doki, hogy szüksége van rá.

Ha jól emlékszem akkor a doki GF600-at mondott(vagy valami ilyesmi a neve) meg a zöldkagylókivonatot mondta, hogy nyugodtan adhatom a kutyának.

2013. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"dehogy lehet fülfertőzéstől. ha bármi gond van a fülével, az észrevehető, mert kicsit oldalra tartja a fejét, és rázza, vakarja. "


Te már csak tudod! Az idétlenül lógó fülén semmi, ismétlem SEMMI jele nem volt a kutyámnál fülfertőzésnek, aztán mégis az volt a baja. Egész mélyen ki kellett pucolni neki, hát érdekes dolgok jöttek ki onnan.


Inkább vidd el kérdező feleslegesen, minthogy halogasd ha netán valami baja van.

2013. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!