Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyusunk és valamiért...

Van egy kutyusunk és valamiért alig van szőre. Miért lehet?

Figyelt kérdés
8 éves Törpe spicc.Sly-nak hivják! nem tudjuk miért hullik a szöre.A nyakán,a lábán és a farkán nincs.
2007. szept. 30. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy élősködő van benne. Kaphatók erre való szerek.

A mi pulikutyánknak is évek óta hullutt a szőre az oldalán egyre nagyobb foltban. Tettem rá új bolhairtó nyakörvet, és most már nő a szőre. De lehet, hogy nincs összefüggés a kettő között.

2007. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
én szerintem csak az oltások miatt lehet..mert általában akkor szokott igy hullani a ször,ha elkapott valamit vagy több éve nincs oltása,de lehet hogy csak azért mert már öregszik és több állat van körülötte..miden lehet,de én inkább az oltásra gyanakszom,nekem is volt egy kutyám és neki is ez volt a baja.és elis pusztult..már igy vissza gondolva elkellett volna altatnunk!:( sok sikert hozzá! lépjetek anyudékkal!
2007. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy magatol nem hull ki a szore a kutynak(kiveve az evszakvaltozas idoszakat amikor cserelodik,de akkor folymatosan nô az uj szorzet) El kell vinni allatorvoshoz, mert ez a jelenseg arra utal,hogy valami borbetegsege van a kutyanak,es kezelni kell. Erre latatlanba nem lehet tanacsot adni.(Ha ruhôs azt az eberek is elkaphatjak tole)
2007. okt. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egy 8 hetes spiccnek nem szabad hullani aszőrének de ha hullik is nem azért van mert vedlik. Nekem is spiccem van.szerintem rühes. Vegyél neki bolha és rüh ellen valamit ait az állatorvos ir
2008. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
lehet a tul sok zsirfogyasztás,nállunk volt ilyen probléma
2008. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!