Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről? Ez lenne...

Mit gondoltok erről? Ez lenne a 'fejlett és 21. századi' Dánia?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 19. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én minimum kimenekítettem volna a kutyát az országból akár úgy, hogy külföldre örökbe adom.
2013. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el! A sírás kerülget...

Miért nem próbálják a felelős állattartást támogatni ahelyett, hogy indokolatlanul mészárolják ezerszám a kutyákat?

2013. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Számomra semmitől se különbek a románoktól.Felfoghatalan...
2013. szept. 19. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A fejlett nyugat...vagy fejlett 21. század.Lehet ezt bárhogy szépíteni,az értelmetlen öldöklés nálam nem tartozik a "fejlettséghez".


Ahogy elnézem szerencsétlen kutya (küllemre) olyan messze van a staffitól,mint Makó Jeruzsálemtől.

Az állatorvosi vizsgálat kérelme,meg csak színjáték volt,már eldöntötték,hogy annak a kutyának mennie kell.


Nem tudom,mikor fog eljutni az emberiség oda,hogy megfelelően tudja értékelni azt a csodát,aminek a neve kutya.


Fajtától függetlenül.Jó kezekben minden kutya jó kutya.

2013. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem i sokkolt.Van egy pár ország, amiről el tudnám képzelni, na de Dánia??? Meg azt sem értem, miért nem tettek meg mindent, hogy a kutya megmeneküljön. Biztos lett volna olyan doki, aki kiműti a chipet, tesz bele újat és volt Fido, nincs Fido. Én akár be is festem a szőrét, ha kell. Vagy örökbe lehetett volna adni külföldre.
2013. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szörnyű, de engem a gazdi viselkedése is meglepett. Ha az én kutyámról lenne szó, csak a testemen át ölhetnék meg. Ráadásul nem azonnal rendelték el az altatást, lett volna ideje elvinni valahova. Akár, ahogy az egyik válaszadó írta, külföldre menni pár hétre és ott hagyni valakinél. Azt mondanám elveszett és ennyi. Annyit egy hatóságnak sem ér meg egy kutya, hogy országokon át kövessék.
2013. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kutya husky keverék volt...:( Nagyon szívszorító, kicsit félek attól, hogy más országok is majd példát vesznek erről, akár magyarország is, mert itt is bármit meg lehet már csinálni :/ Valaki tudja, hogy mi a másik 12 fajta amit terveznek hozzáadni a jelenlegi listához?
2013. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2013. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lista teljesen random lett osszeallitva, felcsaptak a kutyalexikont es kivalasztottak par nagy es ijeszto fajtat. Nem tudom pledaul, hanyan tartanak Daniaban tornjakot vagy boerboelt, de nem hiszem, hogy tul sokan tudjak, mi az.
2013. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ó, hogy rohadjanak meg Dániában akik ilyen törvényt hoztak.
2013. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!