Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom mostanság elég...

Ixa13 kérdése:

A kutyusom mostanság elég keveset eszik! Nem tudom mi lehet az oka! Vélemény?

Figyelt kérdés
8 hetes Törpe tacskó... próbálkoztam már többféle ennivalóval. Hétfőn voltunk dokinál mondta hogy egy kicsit sovány és hogy próbálkozzam a konzervekkel... próbálkoztam de nem jártam sikerrel.... Amúgy nagyon aktív, játékos,bolondos...
2013. szept. 20. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanság? 8 hetes. Mégis mióta van nálatok?

Egyébként nem megoldás, ha egy nap 20x kínálod 8 féle kajával. Ekkora kutyát egy nap 3x kell etetni. Kirakod a kaját, ha nem eszi meg 10 perc múlva elvenni és ezt minden alkalommal ugyanígy.

2013. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok hogy 2-3 napja... 6 hetes korában hoztuk haza.. nem 20x adok neki egy nap enni itt nem ez a probléma... hanem az amennyit megeszik.... nem sokat adok neki és annak is csak a negyedét eszi meg...
2013. szept. 20. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
6 hetesen az anyja mellett a helye!!!!
2013. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Kirakod a kaját, ha nem eszik elveszed, ha éhen marad majd megtanulja, hogy akkor kell ennie, amikor oda teszed. És mindig ugyanabban az időben kell etetni, hogy hozzászokjon az etetési időhöz.
2013. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben ezt fogom tenni... Köszönöm a kommenteket :)
2013. szept. 20. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!