Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barátnőm mostanság nagyon...

Barátnőm mostanság nagyon keveset eszik, és mégis panaszkodik, mennyi sokat evett. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd el. Ez a mánia csak rosszabb lesz.
2010. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
ne hagyd el...összetörne,semmivel se lenne jobb.dicsérd többször,h milyen szép,stb. és mondd neki h nehogy fogyni akarjon,mert te így szereted:) kíváncsi lennék mit mondana rá..
2010. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyja el??? te normálisvagy?!
2010. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már semmit nem reagál rá.
2010. dec. 18. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy olyan ronda vékony, mint egy madárijesztô. Nekem valami hasonlót mondtak, amikor azt hittem fogynom kell...elszégyeltem magam és elkezdtem odafigyelni magamra.
2010. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor mond neki tényleg sokat ettél igytalán többet fog enni
2010. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csald meg egy dagadt csajjal... :D
2010. dec. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ugyanez vagyok... Lefogytam elég sokat mostanság, és úgy érzem, hogy tök sokat ettem, csak amikor valaki számon kéri rajtam, hogy mi is volt az a sok, nem tudok 1 szendvicsnél többet mondani. Ez nem anorexia, vagy nem kell elmebetegnek tartani... Egyszerűen mostanság nem érzi annyira az étel hiányát, háttérbe szorította az étkezést, nem érzi szükségésségét. Majd elmúlik... Én is hol eszek hol nem... Viszont ha éhezik és bebeszéli, hogy nem éhes akkor már tényleg baja van. Próbáld meg őt elvinni étterembe és legalább valami salátára beszéld rá, abban legalább van vitamin!
2010. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!