Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyások! Ti hogyan...

Kinti kutyások! Ti hogyan véditek meg kedvenceteket a hidegtől?

Figyelt kérdés
Vizsla-agár kutyánk van. Eddig a garázsban aludt, tehát védett helyen (még ajtó nincs) de annyira reszket reggelenként, hogy a fogát csikorgatja, stb. Van a garázs és a kazánház között egy kis helység, csempézett, ajtó is van ott. Ha fűtünk nagyon sok meleg "átszivárog". Vályog fal mindenhol. Ma beköltöztettem oda a kutyusunkat, de még mindig aggódok érte, mi lesz vele télen? plédek, ruhák, szivacs van alatta. Egy régi fotel ajlán béleltem ki neki így, jó nagy, kényelmes még a macskák is befeküdnek hozzá. És a legfontosabb, hogy hasas, még egy hónap van hátra. Eddig panelba laktunk, így nem tudom hogy megy ez kertes háznál, kinti kutyával. Nem volt bent soha, amikor beköltöztünk akkor hoztuk a menhelyről.

2013. szept. 20. 21:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Olyan menhelyről hoztuk, ahol 4-5en voltak egy drót kerítéssel körbekerített "kenelben" . Se pléd, se árnyék.... Nagyon rossz körülmények között volt, minden érintésért szerintem ő a világon a leghálásabb. És nem azért fogadtuk örökbe mert jaj de cuki ... stb. hanem mindegy volt, hogy kit hozunk csak mentsük meg az életét. Olyan papírokat kaptunk, hogy oltott, chippelt és ivartalanított. Most pedig egyre nő a hasa... nem hiszem, hogy ennyire hízna. Imádjuk az állatokat, de csak kint! Mindenkinek megvan a helye, nem is olyan társasági körökben mozgunk, ahol jó szemmel néznék, hogy bent van a kutya, macska. Én szeretem a rendet és a tisztaságot, van bőven gyerkőc, aki után van mint pakolni, takarítani. A kiskutyákat biztosan nem fogjuk eldobni, meg fogjuk nekik találni a szerető gazdit! Ezen nem fog múlni, csak még nem volt ilyenben részünk, mindig is panelban laktunk, ezért tettem fel a kérdést. De hát az emberek rögtön szeretnek személyeskedni, meg teljesen másról írni, pedig véleményem szerint nem olyan bonyolult, hogy van egy kérdés és arra kellene válaszolni :)
2013. szept. 21. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!