Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kedvenceteket a saját...

Ha a kedvenceteket a saját udvarotokba temettétek el, költözéskor elvinnétek, vagy otthagynátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Otthagynám. De egyébként pont ezért gondolkodom egyre inkább a hamvasztáson és akkor mindig vihetem magammal, ha elköltözöm. Plusz, ahol most lakunk, nem is szeretek itt lenni, így már csak ezért sem szívesen hagynám itt.
2013. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Otthagytam a kutyát és a teknőst is.De majd kiásom a foszló tetemeket és felhurcolom a panelbe.Ember van eszed?
2013. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a hátsókertben már akkor is több macska volt eltemetve mikor ideköltöztünk, plusz volt egy cica akit megörököltünk, és kb még 2 hónapot élt ezután. Őt is a többiek mellét temettük.

Viszont nemrég vettünk egy kutyát, akit ugye már családtagként fogadtunk be. Szerintem őt majd hamvasztani és szórni foguk.

Elásni nem szeretném, mert ettől már az embereknél is ódzkodom, hogy csak rohadnak a föld alatt, aztán egyszer valaki kiássa őket (mert úgyis kiássák...), a hamvakat meg azért nem tartanám meg, meg az sem lenne szép, hogy idős koromra megtelik a szekrény állati hamvakkal.

Szerintem a szórás szép dolog, főleg ha a kedvenc helyén teszem. Én is így szeretnék majd elmenni.

2013. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után el is bomlanak így esély sincs rá, hogy "exhumáld" a kedvencedet. És egyébként is, az ember a kedvence lelkét szereti és nem a csontjait. Gondolom a rokonaid sem ásatnád ki csak azért mert másik városba költözöl. Egyszerűen el kell engedni, és a szívedben őrizni.
2013. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha eljön a költözés pillanata, a patik itt maradnak, ahogy az anyámnál eltemetett patik is ott maradtak. Visszajuttattam őket a természetbe - mivel minden nélkül temettem el őket direkt, hogy le tudjanak bomlani - az emléküket pedig örökre a szívemben viszem tovább, bárhová is megyek. Nekem ez így tökéletes. Ők a természet részei, én pedig sosem feledem el őket.
2013. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Igen, arra gondoltam én is,hogy elhamvasztatom és valahol, egy kedvenc helyén elszórom.
2013. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném el, elég morbid lenne kiásni a csontjait és magammal hurcolni. Aludni sem bírnék vele egy helyiségben. Más, szebb módja is van a megemlékezésnek.
2013. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
a mi kertünkbe már van annyi kutya meg minden jószág hogy már nem is merek benne ültetni.Mikor még lehetett a kutyákat szabadon ölni,ugy 10-15 éve apám a szuka kutyáink alól,a kis nyavajásokat mind oda temette.szerintem biztos van vagy 100 darab.Jol néznénk ki ha min ki kellene szedni
2013. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem vinném el. Minek? Nics semmi értelme. Ahogyan az előttem szólók mondták: a szívemben őrzöm az emlékét. És csak ennyi.
2013. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha urnában temettem,biztosan,egyébként nem áskálnák a csontjai után.
2013. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!