Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha már most ezt várom?

Normális, ha már most ezt várom?

Figyelt kérdés
1 év múlva lesz kutyánk, de már kinéztem neki fekhelyet, meg pár dolgot, utánanéztem a fajtáknak, tenyésztőket is kerestem. Elképzeltem ahogy elvisszük sétálni, nyaralni, mindenhova. Normális, hogy már most ezen agyalok?

2013. szept. 21. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,teljesen normális :D


Nekem van kutyám,nemsoká saját házba költözünk,már azon gondolkodok,milyen kutyust válasszunk mellé.Nézegetem a tenyésztőket,párhuzamosan fajtamentőket és az állatmenhelyeket is.Párom lehet elköltözne,ha már most tudná,hogy több kutyát szeretnék :)))

2013. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én is nagyon izgatott voltam. Azért ne feszülj rá túlságosan a dologra. Több évet vártam amúgy hogy lehessen kutyám. Most van, és a legjobb barátom lett mondhatni.

Igaz, néha nagyon fárasztó tud lenni. :)

2013. szept. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fannybaba8 ***** válasza:
Én is mindig vártam az új kutyákat..:) Ez normális! Milyen fajta lesz?
2013. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 év múlva lesz egy másik kutyám,de már a kennelt is kinéztem honnan lesz :D Sőt kutyasulin agyalok hová menjünk.Meg már azt is elgondoltam,hogy Julius-K9-es márkájú lesz a póráza,nyakörve és olyan power hámot is szeretnék neki :D

Szóval normális :D

2013. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Bolognese lesz!
2013. szept. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!