Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tolakodó kutyákra ti hogy...

Tolakodó kutyákra ti hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
Sokszor megyek a szuka kutyámmal biciklizni egy tópartra, ő póráz nélkül fut mellettem vagy mögöttem, és sokszor kerülünk olyan helyzetbe, hogy a gazdi által kontrollálhatatlan kutyák mindenáron ismeredni akarnak vele. Ilyen helyzetekben mit kéne reagálni? Mert van, hogy továbbmegyek és hívom őt, jönne, de a másik kutya annyira a seggében van, hogy nem tud tőle normálisan jönni. Ekkor olyan érzésem támad, hogy cserben hagyom őt, egyedül kell a problémát megoldania. Ha megállok, az meg egyértelmű jelzés a másik kutyának, hgy jöjjön oda, amit én nem szeretnék. Mit tegyek ilyen helyzetekben?
2013. szept. 22. 14:51
 1/5 sippara ***** válasza:
Attól függ. Ha abszolút nem akarom, hogy ismerkedjen, akkor a sajátot tovább küldöm, ha ez nem elég jelzés a másik gazdinak és kutyának, akkor bizony oda is szólok, hogy legyen már szíves elhívni a kutyáját. Ha ez sem hatna (bár erre hál' Istennek még nem volt példa), én megállnék és testtel hajtanám arrébb a másik kutyát - így konfliktus sem lesz a dologból, és a saját is érzi, hogy én vagyok a főnök, megoldom a szitut, ha kell.
2013. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak ma is annyira gáz volt, hogy 5 percig szerencsétlenkedett a kiscsaj, mire elkapta a 2 kilós zsinóros patkányt.
2013. szept. 22. 18:46
 3/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha nem akarunk ismerkedni, akkor lábhoz hívom, megfogom, előre küldöm vagy lefektetem Argit. Ha nagyon nyomul a másik, szólok a gazdinak, hogy ebből baj lesz, Argi le fogja rendezni :P Ha nem akar/tud hatékony lenni, én tolom, zavarom el a másik kutyát.
2013. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
Miért nem fogtad meg és adtad a kezébe? :D
2013. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de annyira gyors volt, mint egy kis patkány:O Nah jó, ez gonosz, de nagyon unom már ezeket a 2 kilós valamiket:S
2013. szept. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!