Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen kutyus? Vagy inkább...

Van ilyen kutyus? Vagy inkább ne is vegyünk még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Régóta gyűjtök egy kutyusra. Végre kigyűlt a pénz. ( Annyi,hogy még felszerelés is lenne neki,a többit pedig anyuék állják) DE...Az a baj,hogy gimibe járok. Fél hétkor elmegyek itthonról, délután ötkor érek haza és tanulnom kell. Kérdésem az lenne,hogy érdemes most kutyát venni? Ha nem akkor mikor lehetne? Arra gondoltam még,hogy nyáron vennénk kutyát és úgy picit tudnám szoktatni...( kilencedikes vagyok) Harmadik emeleten lakunk... :( Köszönöm előre is a segítséget :)
2013. szept. 22. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést. A kérdést nem jól kezdtem.. * Milyen kutya lenne jó? :))
2013. szept. 22. 15:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegény kutyus így nem lesz boldog, szüksége van az emverek társaságára, hogy foglalkozzanak vel. Nem fogja bírni bezárva egész nap egyedül. A macskák jobban bírják a magányt, ha mindenképp szeretnél vmilyen állatot. A kutyik sajnos nem lennének így boldogok
2013. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen..Erre gondoltam én is.. :( Cicát meg apa nem engedi... Mondjuk ő kettőkor már itthon van,de...finoman szólva nem vagyunk vele kisegítve.. :/ Akkor várok még... Köszi a gyors segítséget :))
2013. szept. 22. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Így én sem ajánlom a kutyát.Napi 3x-4x le kell vinni.Amíg kölyök addig meg 2-3 óránként le kell vinned,hogy szobatiszta legyen.A séták mellett meg jó ha játszol esetleg trükköt tanítasz a kutyusnak.Szerintem várj vele még.Majd ha végzel a gimiben utána szerintem több időd lesz kutyázni.

Örülök,hogy inkább kérdeztél és nem egyből veszed a kutyát és azután jönnének a gondok.Sajnos sokan nem gondolkoznak előre.Addig is meg még gyűjthetsz pénzt legalább ha beteg lesz vagy a kajáját tudod jó sokáig fizetni.

Amúgy milyen kutyád lenne?

2013. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább nyárig várj. Egy kiskutya nagyon sok törődést igényel. Addig is gondold át, hogy milyen fajtát szeretnél, nézd ki a tenyésztőt, olvass könyveket a témában, hogy naprakész legyél mikor magadhoz veszed. :) Tudom, nehéz várni, de a kölyök érdekében ez fontos, hidd el. :)
2013. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)) Volt már kutyám... Nem lett jó vége,de Ő jó helyre került szerencsére.Ezt TUDOM,mert ismerem azokat,akik ma is szeretik és vigyáznak rá,ha már én felelőtlen voltam.. :'( Bichon-ra vagy Yorkshir-re gondoltam :)) Akkor még várok :)) Ha ezt kibírtam,akkor nem lesz nehéz.. :DD
2013. szept. 23. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!