Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes-e 2 éves kislánynak...

Érdemes-e 2 éves kislánynak sportbabakocsit venni vagy inkább vegyünk triciklit?

Figyelt kérdés
A angy babakocsink már az utolsókat rúgja bár nem is nagyon használtuk az utóbbi időben mert ahová lehet bicklivel megyünk ül a gyerekülésben!Viszont augusztusban lesz a születésnapja és gondoltuk +ba kap egy esernyőkocsit a torta meg az apróságok mellé,vagy elég lene ha vennénk egy szülőkaros triciklit?Nem ezeket a gagyi nyuszis vgy milyeneket hanem a masszívabb hauck trackre gondoltam!Szerintetek?
2013. jún. 5. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat nem hiszem, hogy egy babakaocsinak orulne, a tricikli viszont jo otlet
2013. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiam is 2. A babakocsiban csak ha nagyon muszáj akkor ül el, de akkor se sokáig. A triciklt sokkal jobban szereti, úgyhogy én arra szavaznék.

Nekünk ilyen van: [link] bár mi már 1 éves kora óta használjuk.

2013. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tricikli.
2013. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak tricikli, két évesen már nagy a babakocsihoz, legalábbis, én már nem használtam, mikor a fiam ennyi idős volt.
2013. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem is felesleges már a babakocsi.. nem akarna benne maradni
2013. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Triciklit javasolnám. Nekünk már van, de a kisfiam még kicsi. Alig várom, hogy használhassuk.Sokkal jobban élvezné a kislányod, mint a babakocsit.
2013. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányom a 2. szülinapjára futóbiciklit kapott, két-három nap alatt belejött a használatába. Azóta is azzal megyünk a nagyobb utakra (arborétumba, állatkertbe, a falu másik felén lévő játszótérre). És legalább én is kocogok.:)))
2013. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!