Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani jó márkákat...

Tudnátok mondani jó márkákat kutyaszállító bringás utánfutóból?

Figyelt kérdés
Esetleg megírnátok a konkrét tapasztalataitokat?
2013. szept. 23. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

????

drágábbak mint a gyerekeknek készült utánfutók, de nem jobbak !

a kutya súlyától sok függ!

és a gyári futóhoz komoly bicaj sem árt!

vegyél a neten gyereknek valót használtan,alakítsd át ( vedd ki a padot belőle, stb )Ö és kész.

2013. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lusta vagy :)

a neten sok ilyent találsz.

árak : 35 000.-ft -tól 90 000.-ft -ig :)

2013. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz,nem vagyok lusta.Tele van a net,azt én is látom,nem vagyok vak,viszont az ár még nem garantál ár arányos minőséget.Tehát ha konkrétan tudsz arról,hogy melyik márka az,ami jó és van tapasztalatod az utánfutókkal,megtisztelnél válaszoddal.
2013. szept. 24. 11:05
 4/6 A kérdező kommentje:
De konkrétan olyan futó kellene,ami szerpentínen is megy,jó a csapágyazása ,a ponyvája strapabíró,nem szakadékony és a váza sem tonna.Es mivel nem kevés pénz egy ilyen,bocs,hogy merészeltem mások tapasztalataiból,ötleteiből okulni vágyni.
2013. szept. 24. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon kevesen használják ,és még kevesebben vannak akik a használat mellett ,ezt az oldalt is olvassák ,így képesek használható tanácsot adni. Ausztriában ,és Németországban viszont sokaknak van:)

keress rá az északi kutyákat tartók honlapjain, esetleg a szánhúzóknál??

bár a kis termetű kutyák elférnek egy kosárban , a nagyobb termetűek pedig a lábaik száma alapján ,jól birják a futást.

2013. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Sajnos kosárba nem fér el,most egy nagyobb boxot erősítettem fel,de akkor a cuccot nem tudom vinni.Hosszabb távokra nem alkalmas a kutyu,csak rövidebb szakaszokat futtatom.
2013. szept. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!