Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fosik a 3 hónapos németjuhászo...

Fosik a 3 hónapos németjuhászom. Mit csináljak vele? Lehet a táptól van? Vagy azért mert a táp mellé kap másik kaját is?

Figyelt kérdés
A csirkefej jó lehet neki? Több embertől is hallottam hogy azt vegyek neki.
2013. szept. 23. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Vízszerű a széklete, vagy csak lágy?


Leállsz a táppal. Adsz nagyon megfőzött rizst főtt csirke hússal. HÚSSAL, nem csonttal. 3 nap. Ha nem javul doki.

2013. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen folyékony csak lágyabb a kelleténél. Megpróbálom és egy ideig házi kosztot kap!
2013. szept. 23. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen leírta. De HÁROM nap. Se több se kevesebb.
2013. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dia1127 ***** válasza:
Hasmenése lehet attól is, h meg vátozott az étrendje ahogy hozzád került :)vagy rosszabb esetben férges.
2013. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menhelyről hoztuk el a kutyusunkat és közel 1,5 évig ment a hasa hiába adtam neki gyógyszereket. Amit az embernél szokás készíteni hasmenés esetére azt adtam neki és az segített. Sárgarépát lereszelni és összekeverni cukorral,citromlével és megetetni vele.
2013. szept. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és elfelejtettem mondani,hogy jó a csirkefej és a csirkeláb is mert olyan kemény székletet okoz a kutyáknál ami kitisztítja a bűzmirigyüket.
2013. szept. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A csirkefej valóban jó táplálék a kutyának, én is azt adok neki zöldségekkel, és egy kicsit mindig variálva. DE, neked még csak 3 hónapos a kutyád, én még nem adnék neki csontos húst folyamatosan. Én is az enyémet több, mint fél éves koráig táppal etettem, azt hiszem happy dog juniort kapott, mert az volt az eladó szerint egy jó középkategória, ami megfizethető, mert úgy gondoltam, hogy ha esetleg elszámolom az adagot, és valamilyen oknál fogva rosszul adnám neki(itt a tápértékre gondolok) akkor nem fejlődne szépen, vagy valamilyen hátránya lehetne belőle, ezért a legintenzívebb növekedési időszakban tápot kapott, mert abban biztos, hogy megfelelően vannak a tápanyagok. Kb fél éves volt, amikor elkezdtem keverni, felváltani a tápot a hússal, és 9-10 hónapos korára elhagytam a tápot, és azóta húson él.

Nem tudom végül is, hogy ezzel jót tettem-e neki, nekem ezt állatorvos javasolta, hogy amíg még kölyök, addig tápot kapjon, és utána válthatunk fokozatosan húsra.

2013. szept. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,te vagy az aki fer-dogról most állt át britre??


Mert ha igen,akkor azért fosik a kutya,mert hirtelen más tápot kapott.Fokozatosan kell átállni másik tápra,úgy hogy belekevered az újat és napok alatt szépen az arányok megfordításával kicseréled a két tápot.


Amúgy táp mellé csak húst szoktunk adni,esetleg zöldkagylót,de az ugye nem kaja.


Diétázzon egy picit a kutya 3 napig,ami rizs+húst jelent,ez rendbe hozza a gyomrát,és utána bele lehet keverni a rizsbe fokozatosan a száraz új száraz tápot.


Sok sikert.

2013. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!