Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja mostanában ezt...

Miért csinálja mostanában ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Ha jön valaki hozzánk,vagy csak párom ér haza munkából,megy ugye megnézni az ajtóhoz,és bepisil. Tegnap pl.jött az állatorvos hozzá,még kapja az oltásokat,már kicsit tart a dokitól,tudja hogy szurit kap tőle,a helyén feküdt,mentem érte hogy megfogjam,akkor már a helyére is odapisilt,meg a nadrágomat is lepisilte . Lassan 4 hónapos a kutyus,egy ideje csinálja csak ezt.Embereket szokott látni,szoktam vinni sétálni is. Miért lehet akkor ? Vagy csak izgalom miatt?Ha igen,elfog múlni neki ?
2013. szept. 24. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy izgalmában pisil.

Az én kutyám kiskorában, amikor nagyon örömködött vkinek, akkor bepisilt. Már 4 éves, de ha pl. el kell mennem néhány napra vagy a férjenek, akkor hazajövetelkor (amikor én vagy férjem jövünk haza)is bepisil.


De szerintem jobb lenne, ha ti vinnétek őt el az állatorvoshoz és nem ő menne hozzátok. Már csak azért is, mert a kutyában tudatosul, hogy ha jön a lódoki, akkor vele vmi rossz fog történni (oltás). Ha (de nem adja Isten) vmi olyan baleset történik vele, vagy bármi más, hogy a lódokinak ki KELL mennie, mert nem tudjátok szállítani, nincs olyan állapotban, akkor a kutya nagyon be fog stresszelni, mert nem elég, hogy pl... eltört a lába, hatalmas vágás van a hasán.... fáj neki... erre jön még az állatorvos is, és az tuti nem lesz jó neki.

2013. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!